Kapat

Bu ülkede neden kutuplaşma var sizce neden insanlar iyi geçinemiyor bu ülkede Türbanlılara neden laf atılır bu ülkede?

Arkadaşlar bana kızacaksınız ama bu ülkede neden kutuplaşma var neden herkes birbirini suçluyor neden insanlar birbirine karşı kin ve nefretçi Birisi Atatürkçülere dinsiz diyor diğeri başörtüsüne laf atıyor sizce bu ülkedeki insanlar neden birbiriyle münakaşa ediyor biri yobaz diyor biri ise dinsiz diyor size soruyorum insan gibi geçinmek varken ne düşünürse düşünsün dili dini ne olursa olsun açık veya kapalı olsun insan olsun yeter demek varken neden birbirimize karşı kin duyuyoruz bir tek onlara değil engelli insanlarla da alay ediliyor ötekileştiriliyor vs. sizce bu ülkedeki kutuplaşmanın asıl nedeni nedir neden insanlar insanlığa ve kalp temizliğine bakmazlar da giyime kuşama bakarlar merak ediyorum :)

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• çok sebep var aslında tek bir neden değil ama hiçbir şey de halledlemez değil

0|0
    0|0
    • o biraz zor çünkü insanlardaki algı zihniyetini değiştiremezsin buda ancak vicdan ile olur memlekette sevgi saygı artarsa kimse kimseye laf atmaz birazda eğitimle çözülür tabii ama ilk yapılması gereken şey sevgi saygıdır bu olmazsa önüne gelen laf atar sen kalkıpta sırf başörtülüye hakaret etti diye tutuklayıp hapse atamazsın gerçi bu ülkeden bunlar olmuyor değil başörtülüye hakaret eden direk hapse giriyor ama nafile önemli olan insanlık ve merhamet bunlar olmazsa olmaz ama oda biraz zor

Erkekler Ne Diyor 1

• Asıl nedeni dinden uzaklaşmaları

0|0
    0|0
    • kimlerin Atatürkçülerin mi yoksa başörtülülerin mi?

• aynen dediğin gibi güzel kardeşim yoksa güzel dinimizin birliğinde kaç ülke birlik içindeydik. şimdi bir ülkede öyle birlik olamıyoruz

• yaşam şartları ve teknoloji de dinimizi etkiliyor eskiden televizyon yoktu radyo yoktu İnternet yoktu dolayısıyla halkı etkileyen pek bişey yoktu şimdi öyle değil şimdi dedikodu da var müstehcenlikte var her türlü pislik var günümüzde Müslümanlar Müslümanlığını Muhammed'den sonra kaybetti zaten Müslümanlık ve Hristiyanlıktan sonra 3. büyük din İnançsızlık ve dinsizlik olacak buda 2050 yılında olacak tabii en doğrusunu Allah bilir

Yükleniyor...