Kızınızın erkek arkadaşı olmasına izin verir misiniz?

Kızınızın sevgilisi olmasına karışır mısınız? Yoksa doğal hakkı, herkesin sevgilisi olur düşüncesindesiniz?

0|0
16|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yasakla olmaz. Ne kadar yasaklarsan, o kadar cazip olur, yanlış yapmaya iter. Babalar kızlarına güvenmeyi bilmeli. Babasının kendine güvendiğini bilen kızın yanlış yapmayacağına inanıyorum.

1|0
    0|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Kendi ergenliğimi düşünecek olursam, istemem..
    Ama anlayışlı bir baba olacağımı düşünüyorum.. Otururum kızımla açık açık konuşurum. O yaşta ki bir erkeğin neler düşüneceğini neler isteyeceğini anlatırım..
    Ve olmazsa olmaz o çocukla tanışırım.. Hata yaptığı takdirde nelerle karşılacağını bildiririm..

1|0
    0|0
  • Olsun tabi ki olmasın demiyoruz erkek arkadaşı. Mesele kaç adet olacağı? Mesela olsun tabi diyenler sayaç taktırmayı düşünürler mi veya aylık bir kontenjan var mıdır kafanızda? Aylık trafik 10 yeterli midir sizce? Senede sadece 120 erkek arkadaş yapar bu ki tanıma için yeterlidir sanırım bu arada size bir yazılım lazım torunların babalarını unutmamanız için! ya ne diyorsunuz Rab boşu boşuna mı koymuş oraya o zarı bir sebebi var düşünenler için gevşekler.

0|2
    1|1
  • Siz o yaştayken ailenizden ne bekliyorsanız bence çocuğunuza da öyle davranmalısınız.
    Bu sadece sevgili olayında değil tüm konularda geçerli bence.
    En büyük sorun ebeveynlerin bir zamanlar çocukları ile aynı yaşta olduklarını unutmaları. Diğer taraftan o yaşlarda bir sorun yaşadıysanız ve bu tecrübenize dayanarak izin vermiyorsanız bunuda açıklamanızda fayda var

1|0
    0|0
  • Hi hi tabi dusununce bile cocuga kafa atmak durumunda kaldim

1|1
    0|0
  • Sevgilinin insana hiçbir faydası yok , ben izin vermem. Sevgili olup ne yapacaklarını düşünüyorsun bundan 20-30 sene sonra?

0|3
    0|0
  • hayırr

0|3
    0|0
  • Tabi ki hayır... Kız çocuklarını dikkatli büyütmek gerek...

0|3
    0|0
  • ASLA.

1|0
    0|0
  • doğal hak mı o nasıl bir haktır.

https://www.youtube.com/watch?v=h-meYt_nmFA

0|2
    0|0
  • İzin vermem sanırım.

0|3
    0|0
  • İzin vermem

0|0
    0|0
  • Bu ne kadar engellenmeye çalışılırsa çalışılsın insan doğasının akışını bozmak gibi bir ihtimal yoktur. Bu doğanın kanunudur. Eğer bu mümkün olsaydı bu gün kimse çocuk olamaz ve kimse kimseye anne ya da baba diyemezdi.

0|0
    0|2
  • 16 dan sonra olabilir. Zaten iyi eğitirim her şeyin dengesini bilir :)

0|0
    0|2
  • katiyen olmaz

0|1
    0|0
  • Bu o kadardegisik bir sey degilbence sagda solda surtucegine benim gozetimimde olsun bari

0|0
    0|0
  • karismam karisir istemem oldururum gibi gosteririm ki cok fazla belli edip beni hice saymasin

0|0
    0|0
  • isterse olur olmaması için sebep yok

0|0
    0|3
  • Zamanı gelince

0|0
    0|3
  • Kızımla aramda ki iletişime göre degişir... Müdahale ederim ama engellemem...

0|0
    0|0
  • İzin veririm doğal hakkıdır

0|0
    0|2
  • Eger oyle birsey yapsin onu ciktigi yere geri s0kmasini da bilirim

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Olsun tabi. Ama bizimle tanistirmali

0|0
    0|3
  • kızımın erkek arkadası olabilir tabiki hiç bir şekilde yasaklamam bu sefer yasaklar tatlı gelir bana söylemeden yapar ne yaparsa bunun yerine genç bir anne kızıyla arkadaş olmak böylece sevgilisinin iyimi güvenilirmi biri oldugunu anlarsın güvenilr değilsede tatlı bir dile konusursun kızınla yani ben anne olunca böyle yapacağım :)

0|0
    0|3
  • Saklayip yanlis dusunup karar vermesindense bilip yaninda olmayi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Olabilir tabiki benim gözetimim altında

0|0
    0|3
  • Mutlaka erkek arkadaşıyla beni tanıştırması şartı ile.

0|0
    0|3
  • Izim verirdim.

0|0
    0|0
  • Önce kendim bir tanıyim adam akıllı biriyse sıkıntı çıkarmam galiba :D

0|0
    0|3
  • olsun karışmam

0|0
    0|3
  • Bekarlık - Evlilik bir köprü daha geçmedim

0|0
    0|0
  • Olsaydı eğer ; izin verirdim zaten bütün ergenlerin var.

0|0
    0|3
  • Hakkı tabiki ben zorluk çektim ona destek olucam bu konuda

0|0
    0|3
  • 16 Yaşından sonra izin veririm öncesi erken.
    Ha bide öylesine sevgili olmasına izin vermem

0|0
    0|0
  • Yaşı gelince olabilir

0|0
    0|3
  • Benimle tanıştırmalı.

0|0
    0|3
  • hayır.

0|3
    0|0