Şu an ağlıyorum Allah rızası için yardım edermisiniz?

Erkek arkadaşım bir trafik kazası geçirmişdi ve onuzunu yaraladı ondan dolayı doktor masaj yazdı ve bir kaç gündür gidiyor sende gel dedi bugün bende gitdim ve ona onun yaşıtlarında bir kız masaj yapdığnı öğrendim.. Şakalaştı kız onla. Erkek arkadaşımda kadın 30 yaşlarında demişdi. Ve sonrada çıktıktan sonra ters davrandım ve O da kendi haklı çıkmaya çalışdı.. Savundu saçma sapan kendini... Arkadaşlar middem bulanıyor kızın yüzü aklıma geliyor artık ona güvenmiyorum ağlıyorum sinirden titriyorum konuşcak arkadaşımda yok tek size anlatdım lütfen bana yardımcı olun.. Çok kötüyüm çok ÇOOOOk ONUN TENİNİ ELLEDİ O KIZ!!! PİSLENDİ !!! Ben kendimi bir erkeğe elletmedim hiçbirzaman İĞRENİYORUM KUSCAM... ÇOK KÖTÜYÜM ÇOKKKK!!! KENDİMİ ALDATILMIŞ GİVİ HİSSEDİYORUM!!!

Güncellemeler:
Nkadarda kolay değilmi sizin için? Empati kurun. Sevgiliniz öyle yapsa halen bukadar rahat olabilecekmisinîz.!!

0|0
14|23

En İyi Erkek Görüşü

• Neden Kadın'a masaj yaptırıyor erkek yokmuy muş insan sevdiğinin kıskanacağını düşünüp kadına yaptırmaz bunu biraz düşünceli olamamış mı? bu aldatma şeklidir bence, empati kuralım, ben sevgilimi başka bir erkeğe masaj yaptırsam içim rahat eder mi ya da hanginiz böyle birşeye izin verirsiniz? Kız arkadaşınızı başka bir erkeğin elini değmesini ister misiniz? Bir erkek kendisine masaj yapan kadına ilgisi de başlayabilir bu da riskli bir şey azcık bile hoşlantı olursa aldatmaya girer.. Masaj yapan kadın elbette işini yapıyor iyileştiriyor vb. ama kıskançlığa engel olamaz. Ben masaj yapan kadına güvenirim de erkeğe güvenmem elini sürerken erkeğin hoşuna giderse o iş çok yaşşşş... Başka birine yaptırsın tamam hasta ama biraz da seni düşünmeli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Boşuna yaşanmış 20 yıl...
    Ne kullanıyorsun bilemem ama bildiğim tek konu saçmaladığın!
    Adam kirlenmiş.. Hiç güleceğim yoktu sen de erkek bir jinekoloğa git kesin anne olursun bu zihniyetle. Sadece ve sadece yaptığın aptallık başka bir şey değil adamın başka türlü düşünceleri olsa sana neden gel beraber gidelim desin. Ama Kesinlikle ve Kesinlikle ayrılmalısın sen erkek arkadaşından neden mi? Çünkü bu saçma tavırlarınla yakarsın çocuğu hayatını karartır zindan edersin adama yaşamı. Bu ne öz güvensizlik yaw

0|0
    0|0
  • Mal lan bu yemin ediyorum mal nesine yardımcı olalım

1|2
    1|0
  • Şaka değil mi bu? Doktor bir tedavi yöntemi yazmış, kız omzuna masaj yaptı diye iğreniyorum diyorsun? Gülsem mi yoksa ne yapsam bilemedim

1|0
    0|0
  • Ben kendimi elletmedim ne yav :D Masaj fantezisi yapmamış ki adam. Haz alacak olsa senin haberin olmaz. Seni çağırmış adam birde. Saçmalıyorsun. Sağlık sonuçta ne yapsın adam.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • aglama

0|0
    0|0
  • Hahahaha sahip çık erkeğine.

0|0
    0|0
  • Cocuksun cocuk. Hastaligin mahremi olmaz. Yarin birgun dogum yapacaksin. Acil bir durum olsa ve orada dogumu yaptiracak tek bir erkek doktor olsa ne yapacaksin. Sende mi kirleneceksin?

0|0
    0|0
  • uzlme kardeşim değmez ar damarı çatlayan insandan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş

0|0
    0|0
  • Sakin ol cok buyutme abartma

0|0
    0|0
  • Belki akrabası filandır, araştırdınmı o kız kimmiş neyin nesiymiş?

0|0
    0|0
    • Kız alman

• Haklısın aslında ne diyim. Allah yardımcın olsun. Umarım seni üzmeyecek kişiyi bulursun gerçekten..

• Saol amin...

• sacmalık

0|0
    0|0
  • bişey olmaz abartma :)

0|0
    0|0
  • Masaji sen yap veya maaaj aalonunu sen sec erkek yapsin ya da hamama gitsin hamamdada masorler var

0|0
    0|0
  • Karaktersizle ne işin var o zaman

0|0
    0|0
  • anlıyorum seni zor durum. sende aynısını ona yap

0|0
    0|0
  • Yargısız infaz yapma konuş onunla eğer yalan söylemeye devam ederse gereğini yap

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • Ya onlar masajdan sonra ne sevişiyordur varya... Offff..

0|0
    1|0
  • masaj mutlu sonlu muydu? bu ne sinir anlamadım :D

1|0
    1|0
  • büyü biraz sonra konusalım evladım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Pardon da yaş kaç? Bu kadar ergence bu kadar sığ bir düşünce olamaz ya. Sevgilin yanı sevdiğin adam kaa geçirmiş tedavisi için bu işlem gerekli ve sen trip atiyorsun öyle mi pislendi diyorsun... Hakaret edeceğim olmayacak ama diyecek başka bir kelime de nasıl bir beynin olduğunu anlatmaya yetmez.

0|0
    0|0
  • Isi icabi olmus ama sonucta ameliyathanede de kadin orasini burasini elledi diye ayni tepkiyi mi vericeksin sevgiline caktirma bu durumu Unutma, akıllı kadın erkeğini serbest bırakandır. Daha akıllı kadın, erkeğini serbest olduğuna inandırandır.

0|0
    0|0
    • Masaj bu ameliyat değil.. Ovalıyor resmen.. Düşündükce delircem

• Olabilri ama isi bu e senin sevgilinde bindan tahrik. oluyor ise pes

• Yahu sen neden ters tepki veriyorsun ki cok abarti bir tepki. Sanki sevgilin aldatmis gibi yazmissin. Kiz isini yapiyor kiskan ama dozunu kacirma. Ve arti sevgilin sen de gel demis bir nane yiyecekse seni cagirmazdi emin ol. O kiz masajci yani binlerce insana masaj yapiyor biraz saygi isi sonucda. Ama ne tur saka yani bel alti sakalari mi :)

0|0
    0|0
  • Hiç jinekoloğa gittin mi?

0|0
    0|0
  • Bence kızla konuş başka biri masaj yapsın rahatsız oluyosan

0|0
    0|0
  • Sevgiline verebilecegin en güzel cevap ayni sekilde kendi yaslarinda, seninle flört eden bir masöre gitmek, 1-2 defa gittikten sonra yaninda götürmeyi unutma. Tepkisine görede, sonrasinda böyle bir "Adam"la devam edip, etmeyecegine karar verirsin..

0|0
    0|0
  • Benimde erkek arkadaşımdan bizle yaşıt bir stajyer kız kan alınca deli olmuştum. Ama şöyle düşün bence 30 yaşlarında demiş olması emin ol kıskanma sorun çıkartma diyedir. seni çok iyi anlıyorum ama bu kadar sıkıntı yapcak bişey yok anladığım kadarıyla fizik tedavi görüyo erkek arkadaşın senin kendine birini dokundurtmamanla bu aynı şey değil sağlık sonuçta ve bunu kendisi seçemez ben erkek istiyorum diyemez. Sadece sen sınır koyucaksın zaten fazla süren bişey değil fizik tedavi biraz gider ve biter. istemiyorum masajını yaptırırken konuşmanı falan diye sınırlar koy. gerçekten durumun zor ben olsam diğer omzunuda kırarım :D ama sakin davran biz böyle kıskanınca daha fazla yapıyolar ağır takıl ve kurallarını koy.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın böyle olacağını bildiği için yalan söylemiştir. Tamam yalan söylemesi hoş değil ama sağlığı mı önemli sevgilinin yoksa senin kıskançlığın mı? İyileşmesin, sakat kalsın ama kız dokunmasın. Bu kafayla devam et.

0|0
    0|0
  • Sacma sapan konusmaya aglamayida kes. kendine. gel... bakirligini vermediya cocuk msaja gidiyor. Aralarimda bisey olsa. Neden. Senide gotursun oraya mantikli dusun

0|0
    0|0
  • Sağlık için bu kız ya da erkek ne fark eder.

0|0
    0|0
  • Yanlis düüsünüyosun kendime gel

0|0
    0|0
  • onunla konuşsan bir öyle hissetme sende haklısın

0|0
    0|0
  • Kıskanılcak bişey yok sadece saçmalık 😒

0|0
    0|0
  • Yahu deli misin? Hastalık bu. Sonu mutlu sonla biten masaj değil hani fizik tedavi gibi düşün. İşi bu kadının. Her şeyi niye cinselliğe yorarak bakıyorsun. Senin düşünce ve yaklaşım tarzın mide bulandırıcı. Senin başına bir rahatsızlık gelse ve erkek doktor muayene etmek için dokunsa sevgilin aynı tepkiyi mi versin?

0|0
    0|0
    • Gitsin adama yapdırsın ozaman!

• Sen erkek masör araştır o zaman ona götür. Görmemişin sevgilisi olmuş tutmuş şeyini koparmış. Kezban mısın kızım sen ya bu ne özgüvensizlik..

Yükleniyor...