Beyler size bir sorum var! Önemli cevaplarsanız çok mutlu olucam?

Üniversitemde bir hoca var dersime girmiyor. Aynı ortamda bulunduğumuzda bana baktığını farkediyorum ama ben baktığımda hemen yüzünü çeviriyor. Sürekli olmaya başlayınca dikkatimi çekti. benden 10-12 yaş büyük tahminimce. Siz üniversitede hoca olsanız bir öğrenciye aşık olur musunuz? ve olduysanız ona nasıl açılırsınız? hiç bir ortak yanınız yok ama bölümler çok farklı. Not: yaşımdan büyük gösteren biriyim

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bölümleriniz ortak olsa ne olacak çok büyük aşk mı yaşacaksınız? Hiç tanımıyorsan nereden biliyorsun ortak noktanız olmadığını? Ben öğretmen olsam öğrencime aşık olabilirim bu işler belli olmaz ama çok riskli bir durum yani. Öğretmenin öğrecisiyle ilişki yaşaması kanunen veya yönetmelik bazında suç teşkil ettiğini zannediyorum. Eğer anlaşılırsa işinden olur. O yüzden havada bulut sen bu işi mezun olana kadar unut. ya da çok tenhalarda buluşmanız lazım. Görüp şikayet bile edebilirler. Not için neler teklif edenler var nihayetinde.

0|0
    0|0
    • hocaya ilgim yok sadece bakıyor olmasını anlamlandırmaya çalısıyorum. bir ilişki yaşamayıda düşünmüyorum etik gelmiyor bana. yaş farkındansa öğretmen öğrenci ilişkisi... bilemiyorum hoş durmuyor sanki her ne kadar üniversitede olsakta

• dersler baya iyi. Özelde çalısmayı düşünüyorum tabi önce yüksek lisans doktora. sen napıyosun

• ben işsizim :D

• he a. k hoca saana aşık olmuş sasasadasdasfdsdfsdfdfrgfhgfhjgh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...