Erkekler ve güvenmek?

Size birsey anlatmak istiyorum benim bayadır sevdigim birisi vardı oyle biriydiki temiz melek gibi birisiydi benim sevdigimi bilmiyordu ben onun kuzeniyle arkadaş gibi konusuyordum sonra kuzeni bana aşık olduğunu söyledi ne yapacağımı şaşırmıştım o kadar cok agladim ki cunku kuzeni ve sevdigim kardeş gibilerdi hem benle sevdigim olmazdî hemde beni seveni üzerdim ona sevdigimin oldğunu söyledim benim uzulmemi istemiyosan benle konusmayı kesme dedi cok acı cekiyo gibiydi seni hep beklicem falan diyordu konustuk daha sonra cok tartistik ve konusmayi kestik sevdigim cocugu bir kızla öpüşürken gördüm oyle sogudum ki ondan o saf dedigim cocugun boyle oldugunu tahmin etmezdim en guvendigim erkek oydu ve beni seven cocugu cok uzdugumu anlamistim o kadar vicdan azabi cektim ki beni seven cocugu uzdum diye derken mesaj attim konusmaya basladik uzulmesin diye beni sevdigine inandir dedim cunku cok gosteremiyordu tabi ben o aralar hoslnmaya baslamistim sonra yine bahaneler uretmeye basladi ve numarami sil falan dedi ne oldugunu anlamamistim birsuru dil doktum bak bizden bisey olabilir falan diye ben sanmistimki beni sevdiginden aci cekiyo ama numarasini sildikten sonra bunu bir kızla el ele gordum ve anladim ki BUNDAN SONRA KIMSEYE GUVENMEYECEKSIN...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• başlığınla bağladığın sonuç biraz çakışıyor. güvenilirlik konusunda bundan daha geçerli bir yaşanmışlık dinlemek istermisin?

0|0
    0|0
  • Çoluk çocukla takılma laflari içten diildir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...