Taciz-tecavüz neden bu kadar sık oluyor?

gerek bu ülkede gerek başka ülkelerde büyük bir sorun bu. peki sizce neden bu kadar sık?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• İradesiz bunlar bizim ulkede baski ve gormemislikten kaynaklaniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Insanlar cigirindan cikti.

0|0
    0|0
  • Din iman yoksa bunun olması çok normal.

0|0
    0|0
  • Eğitimsizlik. özellikle altını çiziyorum öğretim değil eğitimsizlik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınların en büyük harcaması giyim kuşam makyaj oldukça ve erkeğin en büyük amacı seks oldukça taciz ve tecavüzün artması doğaldır.

Kadınların giyimi makyajı tacizi haklı gösterir değil demek istediğim.
    İş hayatından arkadaşlık ilişkilerine hatta gönül işlerine kadar kadınlığını kullanıp sonra bu duruma düşmeleri pek şaşırtıcı değil.

Sen en büyük meziyetini fit vücut ve seksilik üzerine yaparsan olağan sonuç seks çerçevesinde bir yerde uydu gibi dönüyor olmandır elbette.

0|0
    0|0
  • Denizlispor'un siyahi yırtıcı forveti Bandura'nın öğrenme kuramına göre biz insanlara (hayvanlar da var) ne öğretirsen onu yaparız. Kültürel farklılıklar da bundan kaynaklanıyor. Mesela sıra olan bir yere kaynak yaparız çünkü birilerinden bunu gördük ama Japonyada böyle bir olaya denk gelemezsin. Nereye bağlıycam dikkat edin. Olaylar bir şekilde arttı çünkü yöneticiler kadınları eşeğin anüsüne sokacak açıklamalar yaptı, daha sonra medyada yer alan haberler insanlara aaa ben niye tecavüz etmiyorum lan fikrini aşılıyor, sonra tekrarlıyor replayi açık şarkı gibi. Normalleşiyor yani kültür haline geliyor. Dikkat ettiniz mi hiç Adanada bir olay oldu ilginç bir şey ondan sonra adana fame oldu olaysız günü geçmiyor adamların, aynısı Samsun'da da oldu. Böyle devam ediyor. Aynı şekilde kadın cinayetleri de var. Adam televizyonda görüyor diyor ki aaa benim karı da beni boşuyor ben de öldüreyim, tabi bu düşünce direkt işlemiyor, adamda da muhakeme becerisi zayıf olduğu için süreklileşiyor vs.
    Sıralayalım
    1-Siyasilerin motive edici açıklamaları
    2-Medyanın yanlış uygulaması
    3-Halkın muhakeme edemeyecek kadar becerisi olmayışı
    4-Yanlış rol model alma
    5-Kültür (din ve toplum değerleri)
    6-Hukukun ve adli tıpın yetersizliği
    Vs vs

0|0
    0|0
  • CİNSEL AÇLIĞIN afrikası Türkiye.

0|0