Ailemin yarısı hristiyan kafam çok karışıyor?

Ailemin yarısı hristiyan herkes kendi tarafına çekmeye çalışıyor aklım çok karışıyor ne yapıcağımı bilmiyorum ilişkimi kesmelimiyim ayrıca çok yakın akrabalarım dayım vs

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Sen ALLAH'tan hidayet iste incil de , Kur-anda ALLAH'ın kitabı. İkisini de oku doğru olana yönel. Ama belirteyim ki Hz İsa İNcili kitap haline getirilmeden öldürüldü ve vahiy tamamlanamadı , kitap halinde 40 yıl sonra getirildi ve insanların söyledikleri yazıldı. Kur-an ise Peygamber hayattayken tam olarak yazdırıldı , 10 sene içerisinde de kitap haline getiriildi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilişkini kesmene gerek yok. dinler adına sorgulamaların varsa herkesi, her farklı düşünceyi dinle fakat seni yönlendirmelerine izin verme. oku, senin için uygun inanca araştırarak ve sorgulayarak yönel. bir sorgulaman yok ve inandığın bir din varsa, gönülden inanıyorsan onlar zaten seni etkileyemeyeceklerdir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Troll dicem nickin gizli değil neyse hristiyansa almaya çalışıyorsa uzak dur hristiyanlar yapmaz bunu normalde.

0|0
    0|0
  • Allah kalbine hidayet versin bence gel hak yolu islam yolu kitab Kuranı kerimdir sende güzel bir mumin kardesimizssin Hz Muhammed s. a. v ümmetinden olmayı nasip etsin Allah birdir tekdir Allaha yönel kuranı kerim oku hz Muhammed s. a. v ümmeti ol kafan karışmasın tek hak dini İslamdir kararını net şöyle La ilâhe illalah Muhammeden resulullah

0|0
    0|0
  • Sen kendin ne istiyorsan onu yapacaksin kafam karisik diyorsan yanlisbyodlasin

1|0
    0|0
  • herkes istediğini söylebilir. Ancak hangisi sana uyuyorsa ve mantıklı geliyorsa o tarafta durmalısın.

0|0
    0|0
  • sen kendin ol yeter

0|0
    0|0
  • Hayat senin hayatın tercihlerde senin tercihlerin olmalı insanların seni yönetmesine izin verme kendi kararlarını ver.

0|0
    0|0
  • Suprise motherfucker yapip budaya tap sjdhshs

0|0
    0|0
  • Cuma namazına kiliseye git kanka herkesin gönlü olsun

2|0
    0|0
  • bence ikisinin arasında bir yerlerde dur deist ol gitsin :)

1|0
    1|0
  • Dine takilma bence insan olalın yaninda dur

0|0
    0|0
  • diğer yarısı ne peki onu merak ettim ben

0|0
    0|0
  • pi yi tafsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ne istersen onu ol , kim ne karisir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Neden keseceksin ilişkini anlayamadım? Evet hristiyan olabilirler ama bu ilişkini kesmene sebep olmamalı. Benimde anne tarafım alevi baba tarafım sünni ikiside bana kendince doğru taraf olduklarını söyler. İki tarafta bir şeyler öğretti bana. Gerçi sonuç iki tarafında hoşuna gitmedi ateist oldum o ayrı 😊 Diyeceğim o ki taraf seçme

1|0
    1|0
  • Seni hangi din cekiyorsa o dine uy

0|0
    0|0
  • bence yazık senın akrabalarına bı de ınsan yerıne koyup sana deger verıp herkes kendı ınancına cekmeye çalısmıs. ne demek ılıskımı kesıyım mı ya? ergenmısın sen. ınsan katıl olsa yıne ılıskısını kesemıyor akrabalarından ıster hrıstıyan olsun ıster musluman herkes kendısıne gore guzel olanı ıstemıs senın ıcın. ve bence ılıskını kes. senınle muhattap olmalarına yazık akrabalarının. boş insansın.

0|0
    0|0
  • ailenin diğer yarısı müslüman mı peki?
    (Allah katında hak din islamdır)... fakat araştır, kuranı oku incil i oku kararını ver.

0|0
    0|0
  • Kimseyi dinleme. Kendin kendine öz araştırmanı yap. Birilerinden fikir alma çünkü her taraf seni kendine çekmek isteyecektir. Bir dini seçeceksen iyi ve kötü yanlarıyla düşün

0|0
    0|0
  • Evet kesmelisin aklında şüphelerin içinde biraz Kuran-ı Kerim'in mealini oku kendini Müslümanlığa ver İslam dininin yolundan şaşma Kitabımızda da yazdığı gibi zararda ve ziyanda olan sen olma!

0|0
    0|0
  • Bir din seçmek zorunda değilsin. Illa ki seçmek istiyorsan dinler hakkında bilgi topla sonra bir karar ver. (Dikkatli ol internette gördüğün her yazı doğru olmayabilir, o yüzden iyi bir araştırma yap)

0|1
    0|0
  • Herseyı arastır ve kendını neye yskın hıssedıyorsan ona sec kımsenın senı zorlamasına musade etme

0|0
    0|0
  • dogru olduga ınandıgına gıt.. arastırmayı dene kımsenın sozune bakma kalbın kıme daha yakınsa ona git..

0|0
    0|0
  • İlişkini kesme ama onlara uyma da

0|0
    0|0
  • Kimsenin etkisi olmasın seçiminde sana mantıklı gelene inan

0|0
    0|0
  • Sen sen ol Allahin yolundan ayrilma

0|0
    0|0
  • ben muslumanım hristiyan arkadaslarım var herkesın gorusu kendısıne