Hiç karşıma doğru dürüst bir arkadaş çıkmadı?

Arkadaşlarım var evet ama çoğu tam anlamıyla bana arkadaşmış gibi gelmiyor..18 yaşındayım.. şu an çok çok yakın dediğim iki kız arkadaşm var biri kıskanıyor beni diğeride hem kıskanıyor hemde yalan söylüyor bazen.. He diyceksiniz ki sende belki birşey vardır ama gerçekten yok kendimi hep gözden geçirdim. Birinin bir yardıma ihtiyacı olsa hiçbişey umrumda olmaz hemen yanına giderim herşeyimi paylaşırım. Ama bana hep böyle insanlar denk geliyor bıktım artık bu durumdan ya :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• benımde oyleydı ve ben artık onlarla arkadas falan degilim tabi bu senın kararın ben iletişimi kestım ama nasıl oldu... soyle oldu arkadasımı cok seviyordum bana cok kotulugu dokundu dıyemem ama genellıkle aramız acılıyordu daha sonra yalanlar yalanlar tabi bırde sırtımdan bıcakladılar bilirsın işte ve ben o gun bugundur konusmuyorum aynı sınıftayız hatta yuz yuze bakıyoruz.. ama kacan kovalanır derler ya aynı o mısal.. konusmasam bile selamımı eksık etmıyorum allahın taktırı ve kendımı onun kuyrugu gibi hıssetmıyorum daha ferah ve rahat hissedıyorum sen de oyle hissediyor muydun ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Umarım düzgün, temiz kalpli insanlarla karşılaşırsın..

0|0
    0|0
  • Desene bnde seninle ayniyimm

0|0
    0|0
  • ben sana arkadaşlık ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...