Bu taktikle kandırabilir miyim?

Günümüzde kızlara yemek yaptırmak çok zor bir noktaya geldi oysa biz erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer bu yüzden evleneceğim kız yemek yapmayı reddederse eğer onu "yemek yapmayı bir çeşit meditasyon olarak düşünebilirsin" dersem kandırıp yemek yapmaya ikna edebilir miyim?

• Evet <3
    A seç
  • Hayır :/
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
genel olarak kandıramazsın diyenler çoğunlukta peki bu taktikle kandırabileceğim kızı nerden bulabilirim :(

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• kandıramazsın. ama zaten yemeğe önem verdiğini bilen bir sevgilin sana zaten severek yemek yapacaktır. Ama bilmiyorsa ilk başta biraz teşvik için beraber internetten yemek tarifleri uygularsınız. Her yaptığı yemeğe de övgüler sunarsın bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Sen yap ben yiyeyim der.

0|0
    0|0
    • erkeğin öküzünü anladım da kızın öküzü hiç çekilmez oysa ne kadar ince bir sunumla yapılmış bir teklif bu sen yap ben yiyeyim nedir ya tam öküzce

• senden daha iyisini beklerdim bundan daha iyisini yapabildiğin günleri hatırlıyorum zaman seni geriye götürmüş formunu kaybetmişsin

• Ben hep böyleydim.

• Kızlaar da o kadar saf :D birlikte yapmayı teklif et daha yararlı olacaktır

0|0
    0|0
    • ya ama kız dediğin biraz saf olmalı ya :( cadı kız çekilmez ki

• soruyla alakası olduğundan değil de, hani tavırların öyle olduğunu nasıl desem bariz bir şekilde ortaya koyuyordu

• Ne var ki tavırlarımda :D bir kızın uyanık veya zeki olması ya da olması gerektiği? Ne çıkardın bundan

• Bu taktikler yerine yemek yapmayi seven kiz bulsan daha az ugrasirsin 😂😂

0|0
    0|0
  • Evettt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hasta numarası yap mantı iste dolma karnıyarık iste de iste sonra yiyince iyileştim de

0|0
    0|0
    • hasta numarasıyla 3-5 gün idare edilir benim kalıcı bir çözüm bulmam lazım

• Erkekse yapmaın diyeceğim ama erkek değil😊 Keyfi istiyorsa yapmasın bana yemek yiyecek yermi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...