Din hocasını tokatlamamak için zor tuttum kendimi?

Namazın farzlarıyla abdestin farzlarını karıştırmışım diye demediğini bırakmadı müslüman ailenin çocuğu değil misin diye değilim aqq dedim sınıftan çıktım çok sinirlenmiştim ama napıyım sizce?

0|0
18|30

En İyi Erkek Görüşü

• Sen suçlu olursun he de geç hocanın çok hatalı olduğunu düşünüyorsan MEB in ihbar hattı var arasın bakanlıktan geliyorlar.. kan alırlar :D Gerçekten kan alırlar ben mail yoluyla bir hocayı şikayet ettim dövüyordu bakanlıktan geldiler :D Hocayı sorguladılar sırayla sınıftan seçilen öğrencilerle görüşüldü oo ohh fena fena :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hocanın yaptığı yanlış seninki ondan yanlış hocan teşfik etmektense soğutma yoluna gitmiş sende şeytana uyup müslümanlığı red edip küfür ediyosun haksızsın susup çıkmalıydın şikayet ederdin olur biterdi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Yanlış yapmışsın diyecektin ki Müslüman bir ailenin çocuğuyum ve bilmiyorum, ama neyi biliyorum biliyor musunuz hocam bilmediklerimizi bize öğretmeleri için devletin maaş verdiği ancak arkadaşlarımızın içinde bizi küçük düşürüp yerin dibine sokan bazı zihniyet sahibi kardeşim çocukları var okulumuzda onlar için bir şey söylemek ister misiniz derdim.

0|1
    0|0
  • Ama dıyım dinden cıktın sen kanks

4|0
    0|0
  • Devletin millete din dayatmasının sonucu işte. Bunların Ramazan'da oruç tutmayan öğrencilere 'Sen nerelisin, sizin orda oruç tutulmuyor mu?' diye koridorlarda kolundan tutup hesap soranları da var.

0|0
    0|0
  • Abdestin farzları kısaca
    1-Yüzü Yıkamak
    2-Kolları Yıkamak
    3-Başı Meshetmek
    4-Ayakları Yıkamak

Namazın farzları kısaca

A- Namazın dışındaki farzlar:
    1- Hadesten taharet:
    2- Necasetten taharet:
    3- Setr-i avret:
    4- İstikbal-i kıble:
    5- Vakit:
    6- Niyet:
    Bunları bilmemek neyse de karıştırmak için çok üstün bir mantığa sahip olmaan lazım.

0|0
    0|0
  • Demeyeceksin. En basit kelimelerle bile dinden çıkarsın o şerefsiz yüzünden olan sana olur vuraydın iki tane ağzına da öyle demeseydin keşke. Neyse olur böyle şeyler takma kafana ama onu öğretmen diye oraya dikenlerin önce insan olmanın eğitimini vermeyi unutmuşlar onun vereceği eğitimin ben ta ya.

0|0
    0|0
  • iyi demişsin ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • Bide kendini haklımı görüyorsun? elindeki telefondan az gir facebook instagram tumblr tweet whatsapp... mekan sorsalar ezbere sayarsın 18+ konularda hiç bir eksiign yoktur orayı karıştırmazsın.. fakat iş müslümanlıga gelince karıştırmısım hocaa küfür ettim cıktım aferin sana aferin ailenden böyle terbiye zaten

0|0
    0|0
  • Susmak en guzel cevaptir , hele karsindaki buyukse

0|0
    0|1
  • Hanimefendiliginizi korumaliydiniz hatalisiniz

0|0
    0|1
  • çağır bir papaz. alsın eline odundan bir haç. okul çıkışı kıstırıp dövün

0|1
    0|0
  • sende ona diyeydin diyanet ensestliği serbest yaptı artık sizin için farz. demekki farzlarınız değişti canım git eve kızını bul farzını yap

0|0
    0|0
  • Ben bikeresinde anasına sövüp çıkmıştım sınıftan, özür diletemedi sonunda kendi diledi.. Hey gidi günler 😄

0|0
    0|0
  • Ben olsam sünnetimi gösterirdim..

Nasıl müslümansın sen?
    - al lann sana müslüman!!!

Secde ettiririm orada.. Tavaf eder çevresinde..
    Hacı olur..

0|0
    0|0
  • Dinde ayıpları örtmek vardır ifşa etmek yoktur densizlik etmiş sende aldırma

0|1
    0|0
  • Nasıl karıştırdın ikisini anlamadım
    Rüku dan sonra 3 kere el yıkanır filanmı yazdın? :D

ya da 3 kere ağza su sonra Fil suresi okunur mu yazdın :D

0|0
    0|0
  • Hocanin davranis yanlis ve yobazca sen ise ondan cok daha yanlissin. Ergenliginizi agir geciyorsunuz

1|1
    0|1
  • Sekter et kompleks sahibi insanlar işte

0|0
    0|0
  • Ergen arkadaşımızı canı gönülden tebrik ediyorum

1|0
    0|1
  • sakin ol o kendini bilmez

0|0
    0|0
  • Bu yobaz öğretmenler hep ak parti yüzünden geliyorlar.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadr destek kimse haddine degil bu konu

0|0
    0|0
  • boşver et ama unutma intihar etmek öldürürr :P

0|0
    0|0
  • insanlarda şaşırır, unutur, karıştırır, o hocada robot mu sandı ki seni?

0|0
    0|0
  • Bunlar aşırı yaşıyo olayı kardesim. Evde bir olay oluyo okulda sizin gibi gençlere patlıyolar dertleri öğretmek değil. Kafalarını dagıtmak için gidiyo bazı hocalar okula. (Genel olarak söylüyorum tek ders için yapılmış bir yorum degildir)

0|0
    0|0
  • Ego tatmini hocası vol. infinity

0|0
    0|0
  • hocanın yaptığı hocalık değil ama senin yaptığında öğrencilik değil

0|0
    0|0
  • Ya sev ya terk et!

0|0
    0|0
  • tövbe et müslüman değilim dediğin için tvbe et sinirine hakim ve büyüklerine saygılı ol. tepkin sana bişey katmaz konuşmak anlamak anlatmak katar

0|0
    0|1
  • Cici çocuk ol bakıyım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• Bilmemek ayıp değildir, öğrenmemek ayıptır. Oldumu bu söz bilmiyorum ama Din hocanızın yaptığı yanlış. Her müslümanlar doğuştan namazın abdestin imanın islamın şartını öğrenerek doğmuyorlarr. Sorsaydın hocana kaç yaşında öğrenmiş. Sende bir an önce öğren kardeşim. O da görevine öğrencilere din ve ahlağı öğretsin diye verilmiş vazifesine kendi öğretmeli.

0|0
    0|0
  • Böyle hocalar yüzünden gençleri dinden soğutuyorlar😒

1|2
    0|0
  • İşte bu yüzden din dersi kalkmalı.

0|0
    0|0
  • Takma oylelerini oyle insanları beyninin sadece bir lobu calısıyodur. Bizimde edebiyatcımız seks uzerinden din anlatıyodu ve kndisiyle aynı fikirde olmayanları asagılıyodu. bizde byle insanlara diploması var diye maas verip gelecegimizi emanet ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Müdüre cnm😊😊😊

1|1
    0|0
  • Hocada ayip etmis

0|0
    0|0
  • bu kadar olmamali bence dinden sogutur seni

0|0
    0|0
  • Ahh o din hocaları

0|1
    0|0
  • hoca yanlış ama sende haklıyken haksız durumuna düşmüşsün

0|0
    0|0
  • Abartmasın o kadar da hocan bilmiyosan öğretsin işi ne ;)

0|0
    0|0
  • sanane be diyip çaksaydın ağzına allahım bir de hoca olucaklar sevdiriceklerine nefret ettiriyolar

0|0
    0|0
  • Pire için yorgan yakmada ne yaparsan yap

0|0
    0|0
  • İyide namaz abdest çok farklılar karismazki kolay kolay

0|0
    0|0
  • aptal gençlik

0|0
    0|0
  • Sende deseydin ki hocam eyer din konularinin hepsini bilseydik sizin burada isiniz olmazdi... veya din dersi diye bir ders olmazdi deseydn kalirdi

0|0
    0|0
  • ya benimde hocalarımın çoğu öyle, bizim sınıftaki erkekleri hata yapınca aşağılarlar ama onlar sesini çıkarmıyor, sonra başına bela olur boşver. sakince tartış, konuşmanla rezil et onu ;) işe yarıyor

0|0
    0|0
  • şerefsz iştee

0|1
    0|0
Yükleniyor...