Derdi ne bu kızın?

Servisimde bir kız var sürekli serviste bağıra bağıra benim hakkımda konuşuyor aşağılıyor biri sus duyuyor dese duysun diye söylüyorum falan diyor diğerleri de gülüyor ona ben tatsızlık çıkmasın kimseyi kırmayayım diye susuyorum ama üzülmeye başladım kötü bir insan değilim ki ben hiçbir şey yapmadım ona niye böyle yapıyor hatta yere düşen eşyalarını topladım sana mı kaldım diye bağırdı bana suçum ne benim 😢

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ağır ergen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakkinda kinusmasina izin verme sende çıkış ona yoksa gün geçtikçe kendisini bir fok sanmaya devam edip dahada ileri gider müsade etme

0|0
    0|0
  • Kim o kız göster bana dövek bıçaklayak başını duvarlara vurak. Şaka bir yana eziklik yapmayın kendinizi savunun sesinizi çıkartın haksızlığa boyun eğmeyin. Hz Ömer'in dediği gibi Haksızlığa susan dilsiz şeytandır.

0|0
    0|0
    • Ben girişken bir insan değilim normal konuşmaktan çekinirim nasıl bağırayım

• İşte öyle olmuyacaksın girişken olacaksın çekingenlik bugüne kadar sana ne kazandırdı biraz değiştir kendini insanlar değişemez denilen şey en büyük yalandır.

• Olmuyor işte 😞

• Ağzına iki tane patlat gitsin

0|0
    0|0
  • kiskaniyo seni

0|0
    0|0
  • Kır ağzını yüzünü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• baya ergen kez ban biri kimse.. hiç uğraşmaya değmez biraz konuşur bir süre sonra sıkılır susar. amacı zaten seni gıcık etmek eline koz verme umurunda olmadığını hissettir

0|0
    0|0
  • Sende tataızlık çıkmasın deme ezdirme kendini

0|0
    0|0
  • Çekememezlik var sanırım. Gidip sebebini sor bence :)

0|0
    0|0
    • Sordum bir şey mi yaptım dedim sen kimsin de ben seninle uğraşayım dedi

• Kendini ezdirme , git konuş derdini sor. Kıskanıyor belli ki seni

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam sacina yapisir yere kafasini vura vura ates çıkarırım

0|0
    0|0
  • Hahahah sende onun hakkında bağıra bağıra konuş😁

0|0
    0|0