Fincanima bakarmisiniz neler varr acaba?

Fincanima bakarmisiniz neler varr acaba?

İyi yorumlayanlar bakarmi neler var fincanimda guzel hissedip bakanlar yorumlar mi?🐣🐥🐤💓💕💔

Güncellemeler:
@moongsl bakarmisn canım @Dervd sizleride bekliyorum?
Baksanizz ciddi yorumlayannn yok muuu?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Senin bir amacın var. Kollarını uzatmışsın, gidiyorsun o amaca doğru. Etrafını yolundan caydırmak sarmış, dört bir yanından sıkıştırıyorlar seni. Bu işi yapmaman için diretenler var. Sen aldırma onlara. Amacına ulaşmana çok az kalmış. Arkadaşının bir akrabası aranızı bozmaya çalışacak. Hakkında olmamış şeyler anlatacak arkadaşına. Arkadaşın da seni suçlayacak. Güzelce neler olduğunu anlatman lazım. Yoksa arkadaşını kaybedebilirsin. Çok sevdiğin birinden ya da hiç beklemediğin birinden bir hediye alacaksın. Çok şaşırtacak seni bu hediye. Aklını okumuş da almış gibi olacak. Sen çok içine kapanık birisin. Çevrene kendinle ilgili şeyler anlatmayı sevmiyorsun her şeyi sır gibi saklıyorsun. Bundan dolayı da artık dolmuş dolmuş da taşıyorsun gibi. Derdini sıkıntını güvendiğin birine anlatıp rahatlaman lazım. Müjdeli bir haberin var, bu haber senin hayatını çok güzel olumlu bir yola sokacak canım. Falında üçgen çıktı canım, sen köşeleri olan ama aynı zamanda çok sağlam kişiliğe sahip birisin. Bu özelliğin de ileride istediğin noktaya gelmeni ya da dileğinin gerçekleşmesini sağlayacak. Sizin haneye gelecek birisi var, biraz tartışmalar çıkacak bu kişinin gelişiyle. Duygusal konularla ilgili bir kısmetin var senin. Çok da temiz ama bir türlü açılamıyorsunuz birbirinize. Sen gidip konuş olmazsa, mutlu olacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kahve telvesi var

2|0
    0|0
  • kar yağcak

2|0
    0|0
  • zengin koca yok fakında
    hep fakirrrrrr:DDDDDD

0|0
    2|0
  • Bu mu

1|0
    0|0
    • Falın kötü. Kalbin kırık. Ayrı sevdiğin kişi ile aranda tekrar birşey olması çok zor. Onun aklında başkası var gibi. Bir kara haber alman olası bu sıralar. İçine oturacak bir haber gelecek. Oldukça üzüleceksin. Sana arkandan gülen biri var. Aşk hayatında senin sevdiğin kişi ile değil seni seven kişi ile birşeyler olacak. Kavuşmak istediğin o kişiyi unutsan iyi edersin

• Sende göz var cancan

1|0
    0|0
  • fincanına tam bakamadım kahve içmişsin yıkamadan atmışsın. Yıka tekrar sor :D ^^

2|0
    0|0
  • 3 vakte kadar kocaya kacıyo sun.

1|0
    0|0
  • hani eig im :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• elinde kadeh kaldıran biri var anlamı gizli sırlarını arkadasların ortaya dökcek dikkat et R harfi gördüm İSMİN İÇİNDe olan biri bu karsılascaksın ask yasayabilirsin bu kişiyle mert in r sini gördüm hayırlısı olur inshlah :D sarılan iki kişi var ama bir engelde var resmen sizi tutmuş ya senin ya onun takıntılısı var bide fincanın dibinde yatmış balık gibi bişi var ama daha harekete geçmemiş. ş harfi görüyorum bu kişinin ismin içinde ya da bas harfi bide boğa gibi bişi gördüm bişeye öfkelenceksin kimsenin kalbini kırma bsver :) bu kadar tatlım

1|0
    0|0
    • Ohaaa gayet gusel canm pekii tatillm hoslandm cocuk neden bana yazmiyor? engelimi acmiyor whatsapptan daha?

• Anlaşılan senin uzun zamandır dert ettiğin bazı durumlar var öncelikle bu durumlardan kurtulcaksın, derdin tasan kalmicak, çevrende seni dikizleyen birisi var, bu sıralar yeni birisiyle tanışıcaksın benden bu kadar canım :)

1|0
    0|0
  • Bıkmadınız bulaşıklarınızın fotoğraflarını paylaşmaya. Başka varsa tabak falan onları da çek yükle belki orada bir şeyler gören olur.

0|0
    1|0
  • Sen yakında sakat kalacaksın engelli olarak devam edeceksin hayatına.

0|0
    1|0
  • Kalp gordum 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...