Toplum nereye gidiyor cevremizdeki kufurlerden abazaliklardan biktim usandim sizin dusunceniz peki?

Örf adettlerle buyuyen anne ve baba biriyleride olmasa millet toplu tecavuze gircek.. hayvanami dersin. Cocugami dersin. sanal. abazalikmi dersin. yoksa seviyorum ayaklarina yatan ama bilakis derdi yatmak olan insan musfettelerimi dersin genclerin sakiz olmus agzinda ya ya mi dersin neden bozulduk biz osmanli torunlarii neden boyleyiz?

Güncellemeler:
Ya ya. dan kastim a. m k.. gibi cumleler

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Canı gönülden tebrik ediyorum seni.. Yalnız olmadigima çok sevindim.. Allah sayinizi cogaltsin senin gibi şuurlu kardeşlerimin.. Suursuzlara da akıl fikir versin. Hayatı cinsellikten ibaret goren zavallı yaratıklara hidayet nasip etsin amin

1|0
    0|0
    • Valla ben evlenip ayrilmis bir insanim. Ve bir yil boyuncada hayatima bir cok insan aldim. Kisa surdu. Cekinmiyorim birliktede oldum. Neden ciddi bir iliski yasayip beklemedim sorusuna. Gelirsek toplumda evlenmis ayrilmis bayana sexs objesi olarak bakiyorlar. Malesef ve birde namus dersi verip ahkam kesiyorlar. Belli bir olgunluga geldikden sonra hayatima yon cizdim şu an sadece. Tek ksiye aitim saygili vede dusuncelerime saygi duyan erkek yapar eder bayan yapamaz diyen degil esitlikten yana olan.. bir insan ikimiz demledik evlilige digru gidyoruz hayatimizda bir cok hata oldu onemli olan. Devamn etmemmek

• O pislik cani herife iyi dayanmissin. Allah öyle insanların belasını versin. İnşallah en kısa zamanda çocuk sahibi olursun canım benim dualrim seninle ;)

• Sagol canim benim

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizi istedikleri hala getirdiler. Senin gibi büyüyenler azaldı. Televizyonun gösterdiği şeyler hayatta da olağan karşılandı. Ablasının eşiyle yatanlar ne yapmam gerekiyor diye sorular sordukça görüyorum ki daha da kötüye gidecek. Önceden aile olmak öğretilirdi evlenecek kızlara şimdi ayrı olmak öğretiliyor toplum olarak suçu birazda kendi içimizde arasak neyin ne olduğunu görmemiz mümkün hala gelir. Allah bu millete ecdadın unutturmasın. Kurtuluş savaşında At pisliğinden buğday ayıklayıp yiyen dedelerimizi unutursak bu vatanı nasıl kimlerle aldığımızı unutursak kürdü türkü namusu şerefi unutursak daha da kötü olacağımız günler gelecek.

1|0
    0|0
  • Toplumumuzu bu hale getirenlere Allah (c. c) lanet etsin.

2|0
    0|0
  • Şeytan diyo tut şu hatunu başından götür bas nikahı. Ama yemezler canım ben şeytana uymam !✌🏻️

1|0
    0|0
    • Ne alaka ben zengin degilim.. ortadan biraz dusugum ama insanin kisiligi krakteri dusuk olmasin bos koy

• Her beyin aynı değil, bu yüzden anlamadın ✌🏻️ Hadi chuv

• Edepsizlik diz boyu

0|0
    1|0
  • Küfredicem ama kaldırılır küfrettim say.

0|0
    0|0
  • Mesajınızı acar misiniz?

0|0
    0|0
  • Doğan grubu sağolsun 😏

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşk-ı memnu, dudaktan kalbe, kavak yelleri vs. gibi diziler, M. ali erbil, seda sayan gibi evliliği ucuzlaştıran karakterler artarsa böyle olur. Sevgili hemcinsim yanlız değilsin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...