Hic taciz edildiniz mi?

Gunumuzun zorluklarindan bitanrsidir taciz peki hic tacize ugrayip zevk aldiginiz oldumu

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• evet

0|0
    0|0
    • Nasil

• Ee neyaptin

• indikten sonra he kafam demiştim üzülmüştüm la yalan yok xd
      birde olurken korktum kadın dese taciz ediyorlar suçum yok ama çadır kurulmuş kuşbaşı yaparlardı

Kızlar Ne Diyor 12

• Tacize uğrayıp bundan zevk alanın insanın akıl sağlığından şüphe duyarım.

5|7
    0|0
  • Edildim hemde 14 yaşımda 40 yaşındaki bir amca tarafından sürünsün pislik böylelerini idam ettirmek lazım o r o r p u ç o c u k l a r ı.

2|4
    0|0
  • Edilmedim kimsenin başına gelmesin öyle pis insanlar

1|0
    0|0
  • Edildim. Bundan zevk alınmaz.

1|0
    0|0
    • Gecmis olsunn

• Sözlü ve fiziki

• Sozlu hemen hemen herkesin basina gkiyo ne yazikki ya

• Bu nasil bir soru ya bundan kim zevk alir

1|1
    0|0
  • Taciz edilip zevk alan insan mi var?

0|1
    0|0
  • Olmadim

0|0
    0|0
  • Uğradım ama zevk almadım

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|0
    0|0
  • Olmadı çok çok kötü bir durum pezvenklerin allah belasını versin

1|0
    0|0
  • Cevaplara bakdmda nasil bir ülkede yaşıyoruz geneli uğramış tacize böyle insanlari asmak lazim

(Bende dahil uğradım) zevk aldinzmi demek cok saçma olmuş gerçekten.!

1|0
    0|0
    • bir kac yorum okumustum icten ice zevk aldim diye bole bisey olurmu diye merak ettim sordum bncede sacma yani

• Nasil oldu peki

• Evet. Sınıfta penisini açan bile oldu. Ağır abazandı kendisi sonra da okuldan kendi isteğiyle gitti. Hayatımda gördüğüm en abazan biriydi kendisi. Çok istekli bile olsam kesinlikle zevk almam. Düşmanımın başına gelsin bile istemem.

1|0
    0|0
    • Yuh diyorum

• Aynen ben de. Bazı sözde erkeklerde gülerek izlemişlerdi olayı.

Erkekler Ne Diyor 8

• keşke bayanlar tarafından edilsem :D

0|1
    0|0
    • Ben edildim :)

• Cokta zevk almadim insan yi ede bir hos oluyo bayan tarafindan taciz edilince

• hahahahaha

• Birçok Defa Sözlü Birkaç Defa Fiziki Kadın ve Kızlar Tarafından. Gaylar da Var Mesela En Son Lavuğun Biri Dün Özelden Yazdı.. Yazışmayı Parça Parça Caps Yapsam Sözlüklerde Hit Olur..

0|0
    0|0
  • bir kere bir arkadaşla sigara içmek için yatsı namazına diye dışarı çıktık. neyse gittik başka bir mahalleye su kenarında banka oturduk. derken bir adam geldi oturdu ortamıza. demin kavga ettim üstüm kan oldu falan diyodu ama şarap kokuyodu. bana adımı sordu sonra sen benle takıl sana bir sürü kız ayarlarım falan diyodu. ama şimdi senle şurda bir yere gitcez. ondan sonra senin istediğini yapcam falan diyip omzuma atıyodu elini. ben kem küm edip topuklamıştım. arkadaştanda sigarayı almış. ama baya tırmıştım.

0|0
    0|0
  • Cuma cıkısı kalabalıkds fordlanıoz malısef kanks

1|0
    0|1
  • Hayir Allah korudu knk

0|0
    0|0
  • Gay tarafından edildim. Popomu ellemişti
    Kızlar tarafından iki kez sözlü taciz oldu

0|0
    0|0
  • Edilmek isterdim

0|0
    0|0
  • Edildim yemin ediyom az daha vuracaktım götlerine sopayla. Kadınlar erkeklerden daha çok tacizci

0|1
    0|0
Yükleniyor...