A7 mi G3 mü? LG G3 Kullananlar bir baksın?

Samsung galaxy a7 veya LG G3 alacağım sizce hangisini alayım nedenlerinide yazın lütfen. LG G3 şekil olarak daha güzel duruyor ama ısınmasıydı şarjıydı felan bir kaç sorunu varmış LG G3 kullananlar şarjdan ısınmadan felan memnunmusunuz alayımmı G3 ?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim bir telefonum Lg3 gayet memnunum. Şarj ısınması şöyle oluyor, telefon şarjı düşükken şarja takınca gezinti yapmam yoksa normalde olmuyor. Kamerası çok çok iyi. Şarjıda normal hemen bitmiyor.

0|1
    0|0
    • oyun oynayarak facebook whatsappa girerek 1 gün götürürmü beni pek fazla girmem ama yükleyeceğim oyunlarda yüksek oyunlar değil zaten. Telefonun kötü taraflarını sölermisin

• Sadece facebook ve whatsapp değil 1 saat felan oyun oynarım bide bazen film izlerim

• Yetermi 1 gün onları yapsam?

• çok ısınıyor yaa şarj alırken ya da fazla uğraşinca falan ama yine vazgeçemiyorm kullanışı rahat

0|1
    0|0
    • oyun oynayarak facebook whatsappa girerek 1 gün götürürmü beni pek fazla girmem ama yükleyeceğim oyunlarda yüksek oyunlar değil zaten. Telefonun kötü taraflarını sölermisin

• oyunlar yüksek olmasa bile birden fazla yüklüyorsun zamanla her telefon gibi o da çöker başta telefonun ışığı kendiliğinden kapanır bir tuşa basarsın bir kaç saniye sonra işleve alır bu tarz sorunlar yani diyeceğim şu aslında bütün telefonların belirli bir bünyesi var bana kalırsa fazla zorlama mbide düşürmemeye dikkat et ekranı çok çabuk kırılıyor benim dün sabah rahmetli oldu :)

• ya yükleyeceğim oyunlar öyle çok değil zaten en fazla 3 oyun yüklerim onlarda clash of clans shadow fight gibi düşük oyunlar bide telefonu aldığım gün bide kap alıcam düşürmemeye çalışıcam :D sağol bilgi için

Erkekler Ne Diyor 1

• lg g3 kullanıyorum
    şu an androidin son versiyonu marshmellow yüklü telefonda
    ne ısınma ne donma yağ gibi akıyor android 6 ile cihaz harika oldu

0|1
    0|0
    • LG G3 e daha sıcak bakıyodum zaten şekil olarak harika LG G3 alırım büyük ihtimal. Telefonun eksilerini yazarmısın?

• şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapılamıyor olması
      ve 2k ekran keşke olmasaydı, batarya daha uzun gider di

• ben günde 1 saat felan oyun oynarım bazen daha az 1-2 saat facebook whatsapp felan bide bazen 1 tane film izlerim 1 gün yeter mi

Yükleniyor...