En yakın arkadaşım hep eşyalarımı çalıyor?

Kendisinde böyle bir huy vardı, ama bana yapcağını tahmin edemedim. İleri derecede değildi, mesela gittiği yerlerde hesap ödemeden kaçma huyu var. Ne bileyim, para felan öyle çok nadir araklar. Ama bana yapcağına şok oldum. Bir sürü makyaj eşyası var abartmıyorum,çantamdan sürekli rujum kayboluyor ediyor. Çıldırıcam ya diyorum düşmüş olamaz. Dün odasında gördüm 3 tane rujumu. Oha bu benim dedim. Ya kanka saçmalama ben sana dedim ya mor ruj aldım diye dedi. Üstüne gitmedim yoksa çok pis bozardım. Bende aldım kendi çantama attım. Bunun dışında bazen cok cüzi bir miktar taşımam ama mesela 10 tl kayboluyor. Ya da mesela bir hırkam var diyelim,üstüne giyiyo onu. Ayakkabı desen öyle hiç geri veriyim huyu yok. Ben hatırlatmasam yani. Bunları yüzüne vursam arkadaşlığımız zedelenir.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Beraber kalmayın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 kere şans ver tabi şans verirken çok önemli bir durum olmayacağına emin ol, örneğin çok önemli bir eşyanı çalmayacağına gibi. Devam ederse çek kenara konuş, kimseye belli etme onu suçlamadan sadece tavsiye ver, Allah'ın hırsızlara karşı nasıl baktığını anlat. Ve bırak, yine yapacak mı diye bekle. Eğer yaparsa onunla artık arkadaşlığını kesmek zorundasın, demek ki gerçek arkadaşın değil. Rezil etmeden uzaklaş ondan ve bir daha da iletişim kurma.

0|0
    0|0
    • Neden böyle yapıyor sence?

• Şeytana uyuyor, Allah affetsin. İnşaAllah doğru yolu bulur

• Kleptomani olup olmadığını biliyor musun

Erkekler Ne Diyor 2

• Hastalık bu

0|0
    0|0
    • haklısın. o bakımdan suclayamıyorum..

• benimde kalemlerimi çalıp yerde buldum diyen kendini akıllı zanneden bir arkadasım vardı. rencide olmasın diye ses etmedim. arkadaslıgını bitir. s. git basımdan seni istemiyrum de. bu yuzsuzler yine de ayrılmaz yanından.

0|0
    0|0
    • neden?

• ne neden diyorum ya bu işin bahanesi yok seni aptal yerine koyuyor herkesi aptal yerine koyuyor. yarın bigün manevvi degeri yüksek bişeyini alır ya da baska bir yerde zorda kalınca senin cantana koyar sen zan altında kalırsın öyleyisle gezme.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...