LG G3 kullananlar bir baksın?

2-3 aya LG G3 alacağım ama internetten forumlara baktım şarjı oyunlarda çok çabuk gidiyor ısınıyor ve kasa yerinde çatlamalar oluyor felan yazıyordu bende biraz soğudum. Telefonda 1-2 saat oyun oynarım 1-2 saat internet whatsapp felan kullanırım 1 gün gidermi şarj ve kasa yerinde çatlamalar felan oluyomuş o oluyomu kendine kendine kapanıyormu? Acil cevap :D

Güncellemeler:
bide aklımda a7 var ama max 1500 tlye iyi bir telefon varsa yazarsanız sevinirim :D
Asus zenfone 2 nasıl eksilerini yazarmısınız

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Alma boş ver. Telefon alıp n'apacaksın.

0|1
    0|0
    • Sen direk telefon alma mı diyosun :D

• Çok kullandım ve sadece reklamdan ibaret telefon üretiyorlar. İnsanların cebiindeki paraya göz dikip aynı cihazların tasarımını ve çekirdek ram sayısını artırıp veya "geliştirip" insanlara pahalıya satıyorlar. Bugün S4 e kimse 100lira verip almaz ama S5-S6 hala el yakıyor ve sıfır cihazı bir kez satın aldın mı direk yarı yarıya değer kaybediyor işte bu yüzden nefret ediyorum bu zamana kadar Samsung' un üretipte hoşuma giden tek Elektronik cihazı Note 5 o kadar.

• Zaten alıcağım telefonu 3-4 sene kullanırım ozamana kadar çoğu telefon değerini kaybeder zaten

• G3 çok eskidi

0|1
    0|0
    • Almasammı ozaman başka ne alsamki Samsung galaxy a7 felanmı?

• her ne alacaksan hayırlı olsun.

Yükleniyor...