Şimdi bu taciz değil midir? lütfen okuyabilirmisiniz?

okuldan otobüse yürüyordum altımda etek vardı. adamın biri geldi arkamdan bir dakika birşey söyleyebilirmiyim dedi tamam dedim. eteğiniz çok kısa dedi. tamam teşekkürler diyip yürümeye devam ettim. adam peşime takıldı bin türlü soru sordu yok çay içelimmi tarzı. başımdan savamadım gitmiyor! otobüs durağına kadar geldi telefonumu soruyor vs. benimle birlikte binecekti otobüse (karşıya geçicektim). tam o sırada adamın telefonu çaldı ve şansıma benim otobüsüm geldi koşarak bindim ve kurtuldum. yaşımdan küçük duranda bir insanım resmen sübyancılık değil mi bu arkadaşlar? o gün servise binmeyeceğim kesin değildi kasten etek giymedim otobüse bineceğimi bilsem pantolon giyerdim. resmen taciz edilmemiş miyim?

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın böyle şerefsizlere şişe sokmalı senin ne giyip ne giymediğinin pek önemi yok eskiden saat soranlar vardı iyice zıvanadan çıkmışlar

0|0
    0|0
    • adam saat değil telefon soruyor çay içmeye gidelim mi diye soruyor ben saate razıyım

• yazık valla allah yardımcınız olsun zor iş ne kadar olmaması gerekn şey olsada şerefsizlere bunu anlatamazsın maalesef

En İyi Kız Görüşü

• Banada olmuştu elimde resim çantası vardı vurmaya başladım var gücümle ve bağırdım sonra Adam koşarak uzaklaştı

0|0
    1|0
    • çok iyi etmişsin

• Etraf pisliklerle dolu bunun giyimle veya güzellikle alakası yok eğer birdaha böyle bişey olursa ya bağır ya da koş ordan kaç en mantıklısı

Erkekler Ne Diyor 21

• Taciz tabi ama etek giymesen de yapılabilirdi. Böyle bir şey olursa gideceğiniz yeri unutun en yakında ki kalabalık yerlerden birine gidin ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
  • senin teşekkürler demen komik olmuş şoktan saçmalamışsın :D baştan sktiri çekseydin haddini bilirdi

1|0
    0|0
    • baştan savmak için demiştim bide ters tepki versem birşeyler yapar diye korktum

• korkma insan içinde kimse bir şey yapamaz sana

• Avazın çıktığı kadar bağıracaksın sapık pislik diye bir lince uğrasın or. çocuğu anlasın anyayı konyayı.

0|0
    0|0
    • korkudan ne yapacağımı şaşırdım birşey yapacak diye bağıramadım

• O durumlar da hiç korkma sevgili kardeşim avazın çıktığı kadar bağır elbet benim gibi senin gibi cici bir kıza sahip bir baba elbet orada olur da orda o or. çonun anasının bacısının halini hatırını sorar.

• Gecen carsida adamin biri bir kiza laf atmisti kiz biraz dekolte gitmisti. bir anda bagirmaya basladi kiz kifurler filan etti serefsizler agza alimmayacak tarzdan kufurler adam arkasina bile bakamadi. Hic cekinme boyle dirumlarda. Korkma direk bagir. Yoksa allah korusun cok kotu seyler olabilir. Cok gecmis olsun. Allaha emanet olunolun.

0|0
    0|0
  • Çok bile muhatap olmuşsun.
    Öyle durumda,
    -Utanmaz, ahlaksız adam..
    diye bağırıp etraftan yardım al yeter.

0|0
    0|0
    • millette kısa etek giymişsin haketmişsin deseydi hepten dibe batardım. bide olay çıksa babam birdaha dışarı çıkmama izin vermezdi.

• otobüste pantolon hariç birşey giymem ki artık altıma

• Sen sıkı tedbir al...
      pantolon altına tayt da giy.
      Ben de geçen gün tayt aldım :)
      soğuktan korumak için.
      İşyerinde kendimle alay ediyordum.
      meğer herkes giyiyormuş :)

• Bence artık yanında bir elektro şok veya biber gazı bulundurmalısın bu tür yüzsüz insanlar ne yazıkki çok fazla var ayrıca mecbur kalmadıkça toplu taşıma araçlarına binmeni tavsiye etmem ve birisi senin hakkında adamın yaptığına benzer yorum yaptığı zaman seni ilgilendirirmi demelisin

0|0
    0|0
  • sen hic tacize ugramiş kapali bayani gördün mü sahit oldun mu?
    o etegi giyiyosan sikayet etmeyeceksin.
    sikayet ediyonda qiymeyeceksin.
    kimsenin kimseye taciz etmeye de hakki yk

0|1
    0|0
  • Etek sınırını aşmanın sakıncası anlamissinsır artık. Etek giyinde canım mümkün olduğunca diz seviyesine getirin derim.

0|0
    0|0
  • susmasaydın keşke tehdit etseydin, bağırsaydın bu tür köpeklerin anladığı şekilde davransaydın

0|0
    0|0
    • babamın kulağına gidebilirdi ve belki birşey yapar diye daha sakib davrandım

• babanın kulağına gitse ne olur adam tacizi geçtim tecavüz edecek kadar aşağılık biriymiş hak ettiğini bulması lazım

• karakola git şikayet et mobesalardan kim oldugu cıkardı sonrada günün görürdü aklı basına gelip çok yalvarırdı sonra şikayetinizi geri alın die

0|0
    0|0
    • o zaman babam benim bütün özgürlüğümü elimden alır ama işte :(

• o zaman böyle şeylerle yaşamaya alışacaksın yapacak bişey yok malesef

• malesef bizim gerçeğimiz bu. sert tepki gösterseydin.

0|0
    0|0
    • korkudan insan gibi cevap verdim mesela telefon numaranı verirmisin dedi yok ben niyeti anladım falan dedim oda arkadaşça dedi bende benim yeterince arkadqşım var gerek yok tarzı cevaplar verdim ama bırakmadı peşimi 10-15 dakika boyuncq

• asıl o tür insanlar korkak olur unutma. tepkini koy.

• böyle durumla karşılaşınca bağırmaktan çekinme direk bağır tacizcimisin nesin diye

0|0
    0|0
  • bu taciz değil resmen tecavüz.

0|0
    0|0
    • adam 30-35 yaşında rahat vardı hiçmi utanmıyor yaşından başından

• 16 yaşında gösteren bir kıza bu gözle bakmak nasıl bir kafadır.

• evet ben de onu diyorum zaten yaşı da geçtim neye güvenerek böyel bir teklifte bulunuyor pislik herif ?

• Asılmış sana taciz falan değil yani

0|0
    0|0
  • Bak işte sen direk polisi arayacaktın adresi verecektin. Anasını seveceklerdi

0|0
    0|0
    • ama o zamanda babam öğrenirdi

• Öğrensin kardeşim gelsin ağzını burnunu kırsın. Böylelerini cezasız bırakırsan devam eder bu hareketlere.

• Tersliyeceksin boylelerini ablam.

0|0
    0|0
  • Bide soruyomusun tabiki taciz edilmişsin

0|0
    0|0
    • neden bu kadar çok kötü düşüncelere sahip canlılar var ya

• Cinsel açlık bu kendinde kusur arama sen ama daha dikkat et elinden geldigince yanlis anlama beni senin dikkatsizliginden kaynaklanan bir durumdur bu demiyorum sadece kendini korumak icin daha dikkat et

• sana dokundumu arkadan felan yasladımı _

0|0
    0|0
    • hayır sürekli hızlı adımlarla yürüdüm ama bırakmadı peşimi bitürlü

• adam 30-35 yaşlarında vardı. kısa yapışık siyah etekler varya ondan. metrodan otobüs durağına kadar geldi

• yanı kısa derı olanlardan mıydı etegın bu arada senın yasın kac? metroya bındın sonra ordan berı senı tacız mı ettı herhangı dokunma vs olmadıysa ıyı kurtulmusun

• çiçeğine koduklarım

0|0
    0|0
  • İyikurtarmisin kendini

0|0
    0|0
  • Ucuz kurtulmussun ☺☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet şerefsiz adam ya

0|0
    0|0
  • taciz

0|1
    0|0
  • Sen tesekkurler niye dedin ki iltifat etmemis zaten :D :D sen farkli nyetle soyleyeblrsn ama anls anlaslmaya musait. d bu arada evet tacizdir bu

0|0
    0|0
  • tacizdir

0|1
    0|0
    • psikolojim bozuldu ya artık tek başıma otobüse binmeye korkuyorum

• abartılacak birşey değil yani psikoloji bozacak kadar ama hiçbir kadın böyle durumları yaşamayı haketmez

• Ben bunun fiziksel olanına yakalanmıştım. Kör taklidi yapmıştı -_-

0|0
    0|0
  • Ilginc

0|0
    0|0
  • yaşın kaç ki?

0|0
    0|0
  • Pislik insan. Artık sokağa bile çıkamıyoruz ya bu ne hal

0|0
    0|0
  • Olmuş ama sende giymiceksin madem öyle istiyorsun sende çek ozaman onlardada hormonlar var yani ks

0|0
    0|0
  • bende yaşadım ama benim çok daha kötüydü

0|0
    0|0
    • bunları yapanlar yapmaya çalışanlar insan değil

• elbette değil

Yükleniyor...