Kaynanama bakmak istiyorum?

Eşimle arası bozuk 10 gün sonra düğünümüz var. Kendisi çok hasta birlik gitmek istiyorum gerçekten ihtiyacı var çünkü eşime bizde bu hallere düşecez evlatlarımız bakmasa zorumuza gider bir kere Allah rızası için bakalım diyorum amaa ona çok kırgın nasıl ikna ederim lütfen ciddi yorumlar yapın

Güncellemeler:
Bu arada eşimin öz annesi değil ama olsun zor anlarında onlara bakmış büyütmüş..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun sana , keşke her gelin senin gibi olsa

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ikna olur merak etme sen çok büyük sevaplara girersin hem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kocan ne diyorsa o aranız açılmasın

1|0
    0|0
  • Anne babasina vefali olan ne yaparsa yapsin cehenneme giremez. Anne babasina vefali olmayan ne yaparsa yapsın cennete giremez. Bu hadisi oku ona

0|0
    0|0
    • İkimizde ilahiyatçıyız bunların farkındayız ama eşimin kafası haklı olarak karışık çok yüklemeden inşallah arayı bulucam

• Insallah

• Eşin kendi annesine acımıyorsa sen ne yapabilirsin ki? Kocan merhamet duygusunu kaybetmiş biri belli ki. Senin fikrini değiştirebileceğini sanmıyorum ancak kendisine bir acıma duygusu gelirse kabul eder.

0|0
    0|0
    • Hayır öyle değil oda üzülüyor ama ne bileyim kırgın işte

• Böyle hasta birine kırgınlık mı olurmuş anlamadım. Nasıl bir kin, nasıl bir gurur anlamadım.
      Dini yönden yaklaşın kocanıza. İslamda annelerin değerinden bahsedin. Haklarının büyük olduğundan ve bu dünyada olmasa bile öbür tarafta mükafatlandırılacağınızdan bahsedin.

• Çok şükür farkındayız bunların belki gerçek annesi olsa bu kadar tepki vermezdi ama yinede bu ona emek etmiş büyütmüş bir hatası yüzünden emeklerini görmezden gelemeyiz

• Anaya kırılmak ne demek lan.. İkna etmene gerek mi var.. Ana bu.. saçmalamasın tokadı yer valla!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen görevini yap kardeş helal olsun eşinde razı olcaktır onların arasında olan bir mevzu belki çok derindir ama senin yeni gelin olarak yaptığın fedakarlık karşısında yumşaması lazım

0|0
    0|0
  • sen gıt bence yardım et

0|0
    0|0
  • onu dinlemeyeceksin
    gideceksin kadının yanına ya buraya gelirsin ya da annen gelir diyeceksin ve hayır duasını alacaksın cennet mekanın olacak inşallah

0|1
    0|0
Yükleniyor...