2-3 aya telefon alıcam aklımda a7 ve g3 var g3 ün şarjı çok hızlı gidiyo diyolar telefonda 1-2 saat oyun oynarım 1-2 saat internet whatsapp felan g3 1 günü çıkarırsa g3 alıcam ama hemen biter felan sıkıntı çıkarırsa a7 alıcam sizce hangisi alayım?

Güncellemeler:
telefon önerisi olan yazarsa sevinirim ama htc ıphone samsung LG bana göre en temel telefonlar bunlar ios ssevmediğim için ıphone u eliyorum önerisi olan yazarsa sevinirim :D
Asus zenfone 2 nasıl eksilerini yazarmısınız

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• G3kullaniyorum evet sarji iyi hatta bir telefoncu bataryasi 3000 lerde a7 2000 lerde saniyorum kullanim olarak cok memnunum gorunum olarakta a7 den daha zarif farkli bence, lg 32 gb a7 16, hiz olarakta begenebilecegini dusunuyorum kisaca lg 3-4 oneriyorum

0|1
    0|0
    • Tamam sağol QHD olduğunda çok gidiyor demişlerdide. Yanlarında mı ne çatlama oluyomuş o oldumu sende?

• Tamam ozaman LG G3 alırım zaten sıkıntıları onlardı onlarda pek sıkıntı çıkarmıyomuş alırım lg g3 sağol

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Kim demis hemen bitiyor. Benim en az 3 gun gidiyor. G4 kullaniyorum memnunum. Lgyi tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • G3 hemen bitiyo demişlerdi bide ben günde 1-2 saat oyun oynarım 1-2 saatde internet film whatsapp felan ısınır ve şarjı su gibi gider demişlerdi bide kasa yerinde çatlama oluyomuş kendi kendine kapanıyomuş. G4 baya iyi bana göre bende ondan almak isterim ama bütçe sınırlı :)

• Sende cok sey istiyon. En luks telefon bile bu kadarini kaldirmaz emin ol.

• ben hepsini üst üste yapmıcam toplam o kadar yapıcam zaten telefonda yapılacaklar bunlar zaten. önceden s4 vardı bunları yapıyodum gece şarja koyduğum zaman yine 10-15 şarj kalıyodu.

Yükleniyor...