Annem babami aldatiyor ne yapicam ben?

Arkadaşlar 20 yasimdayim askerligim geldi gerci gitmiycen tecil ettiricem neyse konu o degil benim annem babami aldatiyor nasil anladim bundan 3 sene once bir adamla konusuyordu face ten tanismis ben yakaladim abim yakaladi konustuk ettik yemin etti soz verdi yok dedi yapmiycam dedi inkar etti falan goz ardi ettik ama benim icimde hep suphe vardi kendine yeni face acmis yine şansa denk geldi bana bir baktım annem belli yani profilde kedi resimleri var annem kedi hastasi bide bu adam ekli sadece ertesi gun baktim 3 kisiyi daha eklemis anneme diyorum yine inkar ediyor ben bunaldim arkadaşlar ne yapiyim evden kacip gitmeyi düşünüyorum gidicek yerim var ama kararsizim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence babana şikayet etme. Kendisiyle konuş. Babana boşanmak istedigini söylesin. Eger baban aldatıldığını bilirse belki elinden bir kaza çıkar ve bu hoş olmaz. Annen ilgisiz kalıyor olabilir baban tarafindan ya da psikolojisi bozuk olabilir. Ni psikoloğa gidip derdini anlatsa iyi olur.

0|1
    0|0
    • Tebrik ederim.. İyi bir cevap olmuş.

• Benim annem ms hastasi babam sanmam oyle birsey yapmaz korkar ama ben dayanamiycam yani daha fazla durursam ben kendime zarar vericem eminim

En İyi Erkek Görüşü

• babana söyle bro

0|0
    0|0
    • Soyliyim soyliyimde ben cildirircam kafayi yiycem yani her aksam eve geldigimde annrmin yuzune baktikca aklima gelicek bu sefer nefret etmeye basliycam gibi geliyor

• babana söyle boşansın kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu gibi durumlarda kaçmak çözümmü sence?

0|0
    0|0
    • Bence cpzum olcak bir hata 1 kere affedilir 2. ye olursa ben dedim herkese beni unutun diye ki brn affedemem bu durumu kaldiramiycagim birsey

• Ne yapim ben o zaman gormek istemiyorum hiçbirini

Erkekler Ne Diyor 2

• çok kötü bir durum
    özür dileyerek söylicem annen alışmış durmaz

0|0
    0|0
  • Takip et dışarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...