Öptürmedim diye "Kezbanus" dedi?

Sevgilimle oturuyorduk gece. Yanaktan öpmek istedi bende hayır dedim. O da bana Kezbanus seni deyip gitti. Evlenirkende ellenmemis kız arıyolar. elletmeyenede kezban diyolar o zaman bunlar kezbanlarla evlenmek istiyorlar haksızmıyım ben yaa?

0|0
17|49

En İyi Erkek Görüşü

• desen ne olur kaç paralık adamsın diyemedin mi

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• elletip k... şar damgası yemektense öptürmedin diye kezban olarak gez kardeş yolunda dvm et☺️

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Tükürseydin adamın suratına, çok iyi yapmışsın :) Direk ayrılmanı tavsiye ediyorum, afedersin ama seni sevmiyor çok belli. Tekrardan ağzımı bozuyorum kusura bakma ama dengesiz herif o kadar öpecek öpecek sonra ben sıkıldım ayrılalım. Böyle insanları alıcaksın kafalarını koparacaksın :D :D

1|0
    0|0
    • Katılıyorum. Çevremdeki kızları görüyorum yanaktan öptürmeyle başlıyorlar iş yatağa kadar gidiyor sonu ne oluyor ayrılık pişmanlık..

• Haklısın, ya benim sevdiğim birisi olsa ben onun elini tutmaya bile kıyamam, bunlar daha da ileri gidiyorlar, ne kadarda arsız insanlar.

• Ellenmemiş kız tabiri çok aşağılık bir şey. Karpuz mu lan bu? Manavdan mevye mi alıyorsunuz? Evet kezbansın, ellenmemiş kezban arayan biriyle mutlu mesut yaşarsın 😄

0|0
    1|0
    • Sen ellenmiş kız arıyorsun belli oluyor zaten yorumundan.

Geniş insan olunca işte..

• Senin demek istediğin şu ; Benim karım olacak kişi başkalarıyle sevişip gelmeli, tecrübeli olmalı yoksa beni tatmin edemez.
      yanlış mı anladım

• Evet yanlış anladın çünkü sığ düşüncelisin.

• sen en iyisini yapmışsın aferin... hiç bir zaman bir kızı öperek sevgini gösteremezsin :) onu koruyarak gösterirsin öpünce ego tatmin etmiş oluyorsun...

1|0
    0|0
  • Çok haklısın.

0|0
    0|0
  • ulann çocuk ırzına geçmek istemiş. dudaktan da istememiş. insan sevgilisinin yanağından öpüp de öptürmez mi. siz selamlaşırken kafa falan mı tokuşturuyonuz

0|0
    0|0
    • Her şey masum bir öpmeyle başlar zaten bunun ilerisi de var! seviye seviye atlar iş yatağa kadar gelir açtırma benim ağzımı bilmiyorz sanki siz erkekleri !!

• , Benim iradem benim beynim var o yüzden öptürmedim zaten ;) Mantıksız konuşma

• ya bırak. dediğin gibi olsun

• Desin... Kendisi gavatusmuş.. öptürmeyince gidecek kadar seviyormuş. Kendini bozma böyle devam et sen... ;)

0|0
    0|0
  • Ya şöyle bir şey var yanağından öptüremdin diye verdiği tepki yanlış ve saçma fakat senin öptürmemen daha saçma tamam cinsel ilişki yaşamayın haklısın da yani bir öpüşmeden de durmayın be aşkın hakkını verin :D

0|0
    0|0
    • Her şey masum bir öpmeyle başlar zaten bunun ilerisi de var! seviye seviye atlar iş yatağa kadar gelir

aşkın hakkını verin derken ne demek istiyorsun öptürmek elletmeyi aşk mı sandın sen?

madem o kadar aşık alsın nikahına aşkımızın meyveleri olsun

• Ohooo :D Öpme elime dokunma sarılma nefesim nefesine değmesin amannn boş ver sen devam et

• O zaman neymiş ya öptürcen ya da kezbanus damgası yememek için kimseyle çıkmıycan.

0|0
    0|0
    • artık görücü usülü mü kaldı ki
      sevgili bulup evleniyorsun
      ee bn evde mi kalayım

• Ama her sevgili seni almıyor dışarı da senin gibi masum kızların iyiniyetinden faydalanmak isteyen binlerce Or. Ço var...

• @AZGINBOĞA233 Masum kızları bırak kardeş kaşınanla ol o zaman üstüne alınmazsın çözüm basit. Gerçi kaşınan da ana baba evladı ya orası ayrı ammaaan ol işte çiftleşin anasını satayım çalmayın çırpmayın yetim hakkı yemeyin insan canına kıymayın tek günahınız bu olsun.

• Desin bosver

0|0
    1|0
  • Aferim kizz. Helal olsun. Senin gibileri duydukca umudumu kaybetmiyorum. Hala ewlenilecek kiz varmis diyorum. Isteyen istedigini desin sen dogru yapiyorsun.

0|0
    0|0
  • Helal olsun kardeşim en doğrusunu yapmışsın :)

0|0
    0|0
  • sen kendini bildikten sonra

0|0
    0|0
  • Ayril sende o zanan

0|0
    0|0
  • Boşver sen doğru olanı yapmışsın.

0|0
    0|0
  • İyide cano yanaktan demiş nolcak sjsj

0|0
    0|0
    • banane yarın bir gün ayrılırız içimde kötü bir his olmasın

yarın bir gün kocama nasıl diyeceğim öptürdüm eski sevgilime diye

• Ablacim sen en dogrusunu yapmissin. Def et gitsin bence. Bu lafindan sonra beraber olacak misin onla.

0|0
    0|0
  • Aferin. Kullandirma kendini.

0|0
    0|0
  • karışık bir konu.
    diğer yandan insan oğlu işine geldiği gibi davranır

0|0
    0|0
  • kişilksizmiş aferin

0|0
    0|0
  • elletmeyene kezban demem ben

0|0
    0|0
    • evlenmeden olmaz diyenler elletmeyenler.
      evlenmeden olmaz diyenlere kezbaan diyorlar
      o zaman elletmeyenler=kezban

yani ben bu sonuça vardım haksızmıyım

• elletmeyene kezban değil namusluı derim ben

• öptürmedin diye gidiyo o suçlu oluyo sende gece sevgilinle oturuyosun evlenilecek kızmı oluyosun. yanlış anlama ama çelişkili bir soru bu

0|0
    0|0
  • git burdan

0|0
    0|0
  • İyi etmişin

0|0
    0|0
  • vay cano değilmiş seninkide ha hemen bir öptürmedin diye bir o lugunu bırakmamış yani.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yapmaaa. Sen doğru olanı yapmışsın. Kezbanus diyen kişi neymiş bir sorsaydın :)

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş ya...

1|0
    0|0
  • Sende evlenilecek koca bul naylonlarla takilma

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın boşver.

0|0
    0|0
  • haklı tabi madem uzak duracaksın neden sevgili yapıyorsun? otur evinde.

0|0
    0|0
    • görücü usulu mü kadı bu devirde
      sevgili yapıp evleniyorsun
      ee benim sevgilim olmazsa evde kalırım

evde kalmak istemiyorum

• var tabi görücü usulü ayrıca daha yaşın kaç 30 falan oılursun evlenme yaşın gelir bu yaşta evlenecek kadar mal değilsindir umarım.

• Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 16

• Opturmeyen kız 27747483 adım öndedir
    Bakma sen ona

0|1
    0|0
  • Yanaktan öpmek istemiş ne var bunda arkadaş değilsiniz sevgiliniz sonuçta var kezbanlik yani kusura bakmadan 😂😂

0|0
    1|0
  • En iyisini yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Kendisi de abaza bir kamil söyle ona.

0|1
    0|1
  • sevgilinle gece neden oturuyosun evin de ne işin var

1|0
    0|0
    • Düğün vardı akşam.
      akrabamız degil
      ama akşam beni görmek için geldi.
      bende tuvalete gidiyorum diyip düğünden çıktım
      buluştukk

• anladım tamam ozaman

• Orda yapıştırsaydın suratına bir yumruk. Görseydi gününü

1|0
    0|1
  • Gece gece hem çocukla otur hemde yanaktan bile opturme öyle bir ortam olmasına izin vermeyeceksin istemiyorsan git evinde otur :D haklı adam

0|1
    0|0
  • Irispilar

0|0
    0|0
  • Onun dedigi sey s*lakca zaten ama sende yanagından opturebilirdin bunda bir sey yok dudak falan dese anlıycam

1|0
    0|0
  • Yanaklar öpmek kötü bişi mi sanki

1|1
    0|0
    • ilerde kocam olursa ne dicem öptürdüm mü dicem

ben anneme babamdan başka birisinin elinin deymesini istemem düşüncesi bile kötü

çocuklarıma yaşatmam

• İlerde kocası olursa sevgili yaptım ama elletmedim diyecektir 😄

• Sevgili yapmaya utanmıyor ama öpmeye gelince saçmalıyor hahahgsbs

• Yanaktan öpmekte ne var yani bunda sakınca ne?

0|1
    0|0
    • Her şey öpmekle başlamıyor mu zaten.

• Kendine engel olmak da senin elinde. Neyse öptürmedin diye kezban falan olmuyorsun ama öpmesinde de kötü bir şey yok. Sevgilin sonuçta.

• İşte erkekler :D

0|0
    0|0
  • Işte böyle durumlarda kendime hakim olamayıp küfür ettiğim doğrudur -_-
    Kimseyle muhattap olma

0|0
    0|0
  • Doğru olanı yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Dogru yoldasin optirme

0|0