Büyüyle Olacak Cok Şey Varmış?

ben büyü yapmak istiyorum bu konuda araştırmaya başlamak bilgi sahibi olmak istiyorum günahını biliyorum ve göze alıyorum kim bana yardımcı olacak ve büyü sayesinde birçok şey elde ediliyormuş ama sonsuza kadar değil bir müddet bende Ünlü Olmak istiyorum :Rihanna, Eminem, Lady Gaga , Miley Cyrus gibi olmam mümkünmü araştırdım öyle büyüler varmış yardım edin başlamak istiyorum büyüye

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Büyülerle bir çok işi halledebilirsin

bu konuda biraz bilgim var

hiç bulaşma derim

etrafında cinler sürekli seni rahatsız eder

0|0
    0|0
    • rahatsız eder derken görünürlermi ve mesela rihanna vb ünlüler büyüyle ruhlarını satmış diyorlar dogrumu bende onlar gibi ünlü olmak istiyorum

• Şimdilik bu kadar bilgi yeterli

• ya söylermisin her zaman bana gözükeceklermi ondan biraz korkum var

Kızlar Ne Diyor 3

• Her büyünün bir karşılığı olur ve bu karşılık senin aldığın mükafattan daha da ağır olur. Böyle şeyleri hiç araştırma sakın, büyüle uğraşanlara neler olduğuna araştır bak vazgeçersin hemen bence.

0|0
    0|0
  • Hesabima 5bin tl gonder tilsimli yuzuk gondereyim

0|0
    0|0
  • Şeytana sat ruhunu kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hadi bakalım, hayırlı büyüler olsun sana.

0|0
    0|0
  • Dogrudur

0|0
    0|0
  • nasıl bir zihniyetin var senin günahı göze alıyormuş sen günahın ne demek olduğunu bilmiyorsun da ondan sen bu lafı nasıl kullanırsın. Saçma sapan işleri bırak birader Allaha dua et o verir sana istediğini

0|0
    0|0
  • Erkek erkeği zikerse, zikilen erkek hayallerine kavuşurmuş domal bebeğim geliyoruz :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...