Hiç ölen birini gördünüz mü? Yani kısaca ölü gördünüz mü?

Ne hissettiğinizi yazarmısınız? tT esekkur ettım
Hay detayına daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Gördüm
    İlk morga girmiştik sinifca ama orada ceset torbasini acmadilar o gün biraz korkmustum
    Daha sonrakilerde korku filan olmadi üzülüyor insan biraz sadece
    Zaten öyle büyük yara kan filan yoksa uyuyor gibi sadece rengi biraz daha beyaz

0|1
    0|0
    • Çok açıklayıcı böyle cevaplar bekliyorum işte. Ölen kişi kimse başınız sağolsun. Ben kokusunu sevmiyorum sadece ölen kişinin :/ bana çok ürpertici ve korkunc geliyor.4 kişinin ölümüne şahit oldum. Şahsen çok yaralandım ben onları görünce 2 si gözümün önünde öldü 2 de ölü gördüm. Yani değişik bir his. İnsan yaşamanın kıymetını anlıyor. Kırdıgı insanları gözünün önüne falan getiriyo.

• Hastane personeli olacksınız sanırım. Allah yardımcınız olsun. Canımız size emanet. Rica ederim. Hoşçakal

En İyi Erkek Görüşü

• Okula gidiyordum mugla merkeze sakar gecidi denen bir yer var soforlerin korkulu ruyasi cok dik bir rampa hergun o yoldan gitmek zorundayiz okula yagmurlu bir gundu bir araba virajda kontrolunu kaybedip karsi seritten gelen kamyona carpmisti adam arabadan firlamisti yerde can cekisiyordu ben ve otobusteki 30 kisi buna sahit oldu 3-4 gün adam ruyama felan girdi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 11

• canlıdan çok ölü gördüm ben

1|1
    0|0
  • Dayimla yanlislikla morga inmistik orada ölünun basinda 2 adam sigara icerken gorduk korkup geri yukari cikmistik

0|0
    0|0
  • donuk bir yüz, insanın ödü patlamıyor değil,

0|1
    0|0
  • birçok kez

0|0
    0|0
  • otopsi izleyen biri olarak, her çeşidini gördüm, gote kazık girmişimden, kafası pompalı ile patlatılmış olanlara kadar gördüm.

0|0
    0|0
  • Evet işim gereği çok gördüm

0|0
    0|0
  • Evet gördüm.

0|0
    0|0
  • Gördüm amcaoğlunu

0|0
    0|0
  • Gordum kendi dedem

0|0
    0|0
  • Gördüm kanka ölüden degilde ölümden korktum ölümü hissettim bir an cok farklı dusuncelere daliyor insan

0|0
    0|0
  • Kefen sarılı gördüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...