Bana beddua eden şahsiyete kına alacağım. Tavsiyesi olan?

Sinavim kotu gecsin diye beddua etti. Finallerde hep dibe vurdum. Ben bu çoçuğu döveyim mi öldüreyim mi? 😑😭

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kına al sen en iyisi.

0|0
    0|0
  • yok. kına yeter

0|0
    0|0
  • Dugun kınası tercih et :D

0|0
    0|0
  • Öldür gitsin, o hapise sen mezara, ikinizden de kurtuluruz. Evet çok haklısınız. Bakın tekrar söylüyorum çok haklısınız.

0|0
    0|0
  • peki bedduadan dan olduğunu NERDEN biliyorsun

0|0
    0|0
    • Cunku cok calistim. Vizem iyiyken finalin kotu gelmesi sacma degil de ne?

• aynı şey işte illa seni tanıdığı için tutması gerekmiyor ve öyle kişiler var ki babasının bedduasını almış onlara değil de başkalarına (ailesi) birşeyler oluyor

• Abi kanitlayabiliyor musun bana bu şahsiyetin bedduasinin tutmadigina? Belki tuttu... Ayrica mesele bedduasinin tutup tutmamasi degil. Bana beddua etmesi. Ama beni anlamiyorsunuz. Neyse daha fazla bu mevzuyu uzatmak istemiyorum. Siz benim cumlelerime, ben sizin cumlelerinize karsi cikmaya devam edecegim. Gerek yok yani uzatmaya.

• molotof at üstüne gitsin

0|0
    0|0
  • Kına az gelir kazık götür üstüne otursun 😂

0|0
    0|0
  • Bence sen çocukla sevgili ol :D

0|0
    0|0
  • amin cumlemize

0|0
    0|0
  • Bence onda suç yok sende var düzgün calışsaydın her itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı

0|0
    0|0
    • Ilk vizem 95 ya.. Dün de 4.5 da uyudum. Cok iyi calistim. Hadi bir dersi anlarim calismamisim ama tüm finallerim yerde!

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece o mu etkili oldu? Sen full calistin yani?

0|0
    0|0
    • Dün 4.5 ta yattim. 3 saat uyudum. Sinava girmeden her soruyu yapabiliyordum. Peki etkisi olan baska ne kaldi?

Yükleniyor...