Kendinize itiraf etmekten korktuğunuz şeyler var mı?

Kendimize bile itiraf edemediğimiz çok şey vardır. Her insan gibi benimde, kendime itiraf edemediğim şeyler var.

Peki neyi itiraf edemez insan? Siz kendinize neyi itiraf etmekten korkarsınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar, bana itiraf edin demedim sadece itiraf edemediğiniz şeyler var mı? Dedim!

0|3
75|76

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• ben bazı zamanlarımda o kendime bile itiraf edemediğim kendimi bile kandırmaya çalıştığım şeyleri yüzümü yüzüme vururum :) mesela bak kendime de herkese de itiraf ediyorum şuanda ben harbiden çok yalnızım ve kimse beni gerçekten sevmiyor kaç aydır içimde bu kendime bile itiraf edemedim ama harbiden etrafımdaki insanlar hep bir soğuk davaranıyor sıcakkanlı bir insanım ama ne bana 1 adım gelene 10 adım gigince onlrada 15 adım geri adım atıyor ve kaçıyor ya çok tipsiz biriyim ondan ya da kaderim bu yalnız olmak için doğdum belkide...

1|0
    0|0
  • Galiba kimseyi gerçekten sevemiyorum. Ama düşününce, kendime itiraf etmekte bir sorun yaşadığım da söylenemez. Yani cevabım hayır bu soruya.

1|0
    0|0
  • yok kendime dürüstüm en çok

1|0
    0|0
  • Biraz doyumsuzum bazi konularda sanirim

1|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum, ben bazen "u*an ya gaysem, ya aslında kızlardan hoşlanmıyorsam?" diye tırsıyorum :D

1|0
    0|0
  • kendime itiraf etsem daha kolay olur sankı hersey ama oyle birsey varki onumde duvar varmıs gibi yapamıyorum

1|0
    0|0
  • evet sevmek gibi..

1|0
    0|0
  • Ben itiraf için değil soruya destek için geldim, gidiyorum :)

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim, 1 ay önce sormustum soruyu canlandırdılar.😊

• aa! :D
      dikkat etmemiştim ana sayfada görünce yazdım.
      olsun her canlanma xperdir :D
      rica ederim.

• Baya var.

1|0
    0|0
  • İyi halisünasyon görüyorum

1|0
    0|0
  • Yok pikachu

1|0
    0|0
  • Hayir yok

1|0
    0|0
  • öyle bir durumum yok çok şükür..

1|0
    0|0
  • İtiraf etmeye korkuyorum ama buraya yazmaya korkmuyorum, demek ki itiraf etmeye korkmuyormuşum. Sonu acaip bitti, şimdi hayatın sırrını bulmaya geçebilirim.

1|0
    0|0
  • Bir gerçeği yok saymak onunla yüzleşmekten daha kolay geliyor..

Bu nedenle canımızı acıtan şeylerle yüzleşmek yerine bir yalana inanmayı doğrudan kaçmayı tercih ediyoruz...

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla var

1|0
    0|0
  • varr😞

1|0
    0|0
  • Kendime itiraf etmekten korktuğum birşey yok çok sükür.

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • Benim yok yahu, ben itiraf ederim herseyi kendime :D

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • 1 sey var :(

1|0
    0|0
  • Evde kaldığımı ve düzgün iş bulamama kaygılarım var. .. :(

1|0
    0|0
  • Itiraf etmeyi geç, aynaya bakmayı dene.

1|0
    0|0
  • Yokk

1|0
    0|0
  • Yoktur

1|0
    1|0
  • yaşadığım hayat istediğim hayat mı

1|0
    0|0
  • O kadar yüksek egolu ve kompleksli bir insan değilim kendimi iyi tanıdığımi ve kendime karşı durust birisi olduğumu dusunuyorum. Fakat etrafimdakilere duygu ve düşüncelerimi yansitamiyorum.

1|0
    0|0
  • Yaptığımız hataları bence durup 5 dakika ne hatalarım var diye düşünmüyor bencil bir şekilde suçu hep karşıdakinde buluyor hatalarını görüp ben böyle bir insanmışım meğer demek çok zor olsa gerek

1|0
    0|0
  • öyle çok şey var ki beynimde, hangi birine cevap versem diye sıraya koymaya çalışıyorum :D

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 74

• Herşeyin farkında olmak daha iyi. Kendime herseyi sıklıkla itiraf ederim.

1|0
    0|0
  • var evet ama sburda da itiraf edemem

1|0
    0|0
  • Yok.)

1|0
    0|0
  • Evet var ama bende kalsın 😂

1|0
    0|0
  • Hayır. Kendime karşı her zaman dürüstüm.

1|0
    0|0
  • Kendime bile itiraf edemezken sana nasıl itiraf edeceğim ki :)

1|0
    0|0
  • Şüphelerimi gerçekleri..

1|0
    0|0
  • Bir itiraf edersem herkes utancından bir daha dışarı çıkamaz 😎

1|0
    0|0
  • var.

1|0
    0|0
  • Eğer bir insanın kendine itiraf edemediği bir şey varsa, bu kendisinde kabullenemediği bir şeydir. Kabullenmek istemez ve kendine itiraf edemez sürekli geçiştirir. Eninde sonunda kabul etmeli ve hayatınıza devam etmelisiniz, böylece zihninize yük olan bu düşüncelerden kurtulursunuz

1|0
    0|0
  • Var tabi ki

1|0
    0|0
  • Hyaır her şeyi itiraf ediyorum fdgfd

1|0
    0|0
  • Yok yani sanirim :/

1|0
    0|0
  • Varya olmazmi

1|0
    0|0
  • O kadar farkında ve o kadar içersindeyim ki, itiraf edip etmemek gibi geri adımlarım olmuyor.

1|0
    0|0
  • Evet var mesela doktorum büyüdüğümü söyledi ama ben bunu kabul etmiyor muşun bazen acı veriyor erken büyümek

1|1
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Evet var..

1|0
    0|0
  • Psikolojimin ciddi anlamda bozuk olduğunu kendime bile itiraf edemem yani kabul edemiyorum bunu bazen

1|0
    0|0
  • var maalesef..

1|0
    0|0
  • Bir söz vardı:
    "Üzüleceğimi bildiğim halde bazı şeyleri kendime ispat etmekte üstüme tanımam. Hayır niye deşiyosun ki canım bırak işte görme gerçeği."

1|0
    0|0
  • Var benim de. Kalsınlar öylece.

1|0
    0|0
  • Evet herkesin anılarında arkadaşlarından saklayıp sadece kendi içine attığı şeyler olur bazen öyle şeyler olur ki kişi kendisine bile açamaz. Dostoyeski yer altından notlar, hepimizin var

1|0
    0|0
  • bazı şeylerin gerçekliğini bilmeme rağmen kendime bunu itiraf edemiyorum buda bende kalsın

1|0
    0|0
  • Evet. onun bunun çocuğu adilere Senaristlere kendini nimet sanan adilere zaman ayirdim

1|0
    0|0
  • Hayır yok 😁

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • kendime itiraf edemediğim şeyi burda demem :D

1|0
    0|0
  • @klan1910 senin var mı?

1|0
    0|0
    • hayır askım tek seni sevdiüimi biliyoyum baskada bişey yok ya :(

• Yok yüksek benligim ile aramda gizli saklı olmaz dobra dobra konuşuyoruz kavgalarimiz eksik olmaz =)

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    44
Yükleniyor...