Dışarıda Tuvalete Çok Sıkıştığınız Bir Anınız Var mı :D :D :D İtiraflar beklenirr :D?

Dışarıda Tuvalete Çok Sıkıştığınız Bir Anınız Var mı :D :D :D En İyi Olaya EİG :D

Güncellemeler:
Hadi Yazalım :D :D En iyi Olaya EİG Verilir :D
Hadi İtiraflar Beklenir EN İYİ OLAYA EİG :D :D D

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bolu dan Ankara ya giderken otobüste sıkıştık arkadsla muavine söyledik duramayiz değil otobüsün arka tarafi boştu bize şişe verdi ya ama oturrurken de isenmiyor koskoca otobüs bizim için durdu bizde yolun kenarına koy verdik ohh çok kötü bir andi

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir cam dünyasında part time çalışıyordum her neyse işte. Öyle bir sıkıştım ki için için ter döküyorum nefesim gidiyor böyle Allah tüm camları kırıp atıcam. İş arkadaşım izinli olduğu için ordan ayrılamıyorum da. Sonra anneme mesaj attım avmye gelmesi için o durdu ben anca gidebildim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• dışarda yemek yedikten sonra birden cırcır olup aniden bastırınca 200metre ilerdeki yurda gidene kadar o yolunu bulup çıkmıştı bile :/

1|0
    0|0
  • 16 yaşımı hatırlatma lütfen 😄 O apartmadakilerden çok çok özür diliyorum ama malesef böbreklerim artık çatlamak üzereydi bahçelerine ışemiştim 🙈 Ve bu bana ders oldu bir daha sıkışmış vaziyette sokağa çıkmadım

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • anammm aklıma geldi kısss
    otobüste idim dayanaamdım durdurdum otobüsü...
    bayaaa bir işemiştim... hayatımda o kadar uzun sürdüğünü hatırlamıyorum :D:D:D

2|0
    0|0
  • Evet bir tuvalete girmistim okadar dardiki sikismistim tuvalete :) sikis pikis zar zor yaptim:))

1|0
    0|0
  • Altıma yapmıştım ne diyorsun😒

1|0
    0|0
  • Dağda içerken az manzara karşı işemedik değil

1|0
    0|0
  • Lisedeyken sınıfta çok sıkışmıştım hocadan tuvalet izni istedim vermedi şerefsiz. Bende en arkaya geçtim montumuda üstüme örttüm uyur gibi. Pet şişeyi aldım içine işeyip çöpe attım buda böyle bir anımdır :D

0|0
    0|0
  • kaldırımdaki arabaya yaslanıp, etrafı izler ayağına fermuarı açtım, fark eden oldu ama o anki mutluluğuma engel olamadılar.

0|0
    0|0
  • Gece saat 4 kabataştayım bir yer bulamadık kabataşta boğaziçi koprulu manzaralı denize... bu da boyle bir anımdır

0|0
    0|0
  • Yook

0|0
    0|0
  • Ilkokul birde altima isemedim ama valla sictim fok koktu her yer. :-) kilodu çıkarıp tuvalete atmıştım hey gidi günler hey. :-) :D

0|0
    0|0
  • büyük anlamında değil ama evdekiler yüzünden bir gün prostat olup çıkacam

0|0
    0|0
  • bunun itirafı nedir. sıkıştım. çıkardım işedim :D

0|0
    0|0
  • evet küçükken altıma sıctım

0|0
    0|0
  • Var tek tuvalete 4 erkek gibi bir anımız :D

0|0
    0|0
  • sarhostum otobüsdeydim sallandıkca tutamıyacak haldeydim evin yakınına vardım fakat artık tutamıyordum 2sokak üsteki apartmanın bahcesine yapmıstım yöneticisinden özür diliyorum :D

0|0
    0|0
  • bir kere İstanbul otogarında sıkışmıştım koca çanta montla nasıl mıçtım komedi :) Allahtan kapıda askı vardı çantayı astım. kokudan zehirlenicem sandım, oturuyosn tam sensörlü lamba sönüyor :) zaten o tuvaletin pis kokusunu duysan mecbur kalmadıkça tutarsın.

1|0
    0|0
  • Birgün bankamatikte işlem yapmam gerekiyor sıkıştım kart bankamatikte bırakamıyorum da 😀 çişimi de tutamamaya başladım hafif hafif bıraktım bende Allah tan gece yarısına yakındı kimse yoktu 👏

2|0
    0|0
  • erkek olmanın avantajını kullanmıştım:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Side limana gittik evde baya uzakda kaldı bide yürüyerek gittik her yer turist felan çok cisim geldi Deniz kenarindayiz dayanamayıp yapcam oraya ama o kadar kalabalık ki bu imkansız aglamalik duruma geldim o an dudagim bile ucukladi sinirden
    Eve kostum ama yolda dayanamadım saldim gitti sjsjsjdj

1|0
    0|0
  • Yolculukta sıkismistim ve 1 saat bekledim ama nasil bekledim hic bilmiyorum :D artik aklimdan geciriyordum acaba birakirsam birden atarlar mi otobusten filan diye adjdjd ama dayanmistim. Ve o gun bugundur korkuyorum uzun yolculuktan

3|0
    0|0
  • Yaa o ses Türkiye çekimlerine gitmistim bir tuvaletim geldi varya olcektim resmen 😄 mola verdiler kosarak gittim stüdyodan

1|0
    0|0
  • evet şu an otobüsteyim ve yol durumundan dolayı 3 saat sonra inicem tabi molada kaçmassam😂

1|0
    0|0
    • Kaç saattir tutuyosun :D :D

• sabah 9 dan beri fırsatım oldu ama kendim bile aksiliklere hala gülüyorum şu an tipi çok var benzini bitsede ormana filan kaçsak otoyolda nerde durayım abla diyo 😂😂😂

• Evet o gün ölmediysem sanırım ölümsüzlüğü bulmuş oluyorum.😄

1|0
    0|0
  • Valla bir saatlik yoldan zor bela apartmana girip tam kapinin oraya dikilip anahtari cantadan cikartana kadar su koyuveren tek insanim.. bir keresindede otobuste gelmisti baktim olmuyo dusuk yapiyorum dedim haastanenin orda indirin dedim zor bela wc ye attim kendimi

0|0
    0|0
  • Kanala sı*tım asdfg

0|0
    0|0
  • Dışarıyı bırak ben otobüste sıkıştım hatta birazcık kacırdım yüzüm kızırıp bozardı otobüsten iner inmez kendimi caminin wc sinde buldum:)

0|0
    0|0
  • Evet isaldım :D

1|0
    0|0
    • Olay nasıl oldu :D :D

• anammmm, nassı yaaaaaaaa ::D:D:D bende merak ettim

• hahahahahahah :DDDD

Yükleniyor...