Toplu tasimada garip olaylara denk geldiniz mi?

Gecen minibuste bir kadin bas bas bagiriyordu "kariniz-kocaniz olurse hemen evlenin" diye

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Amsterdam'da durağın birinden otobüse bindim sabah işe gidiş saatleriydi otobüste oturacak yer yok neyse bir durak sonra kulağında kulaklık ve güneş gözlüğüyle çırıl çıplak bir adam bindi hiç bir şey olmamış gibi otobüs devam ediyo millet bakıyo ama kimseden çıt çıkmıyo tepki yok. Sonra ki durakta bir adam daha bindi aynı model çırıl çıplak. Otobüs hareket etmeye yakınken biri otobüsün arkasından koşturuyordu neyse otobüs kapıyı açtı bir tane kadın çırıl çıplak bindi millet homurdanmaya başladı. Ben merakla izliyorum ne olacak diye. 2 durak sonra polisler otobüsü durdurdu hepsini kelepçeledi götürdü. Çıplak olmalarının sebebi; polis önce ki gece illegal bir after party'i basıyor bunlar da çırıl çıplak kaçıyor. Sonradan duydum 5 6 tane daha çıplak insan şehirde koştururken yakalanmış. Dedim bu nasıl memleket :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 çift bindi minibüse böyle saygıdan yoksun mıç mıç o onu öpüyo o onu neyse bir kac durak sonra kızın babası binmiş minibüse kızın haberi yok devam ediyolar öpmeler sarılmalar falan adam kızı gördü önce surat beş karış oldu sonra ayağa kalktı dedim heralde uyarcak sonra saçından bir tuttu minibüsü durdurdu kız o arda bağrıyo baba dur yapma falan diye adam dinler mi dinlemez bende olsam dinlemezdim bir güzel dövdü falan erkek (!) arkadaşına bir baktım kapıları açtırmaya çalışıyo şöför amca en sonunda açtı çocuk topuklama kaçtı gitti kızın sonu noldu bilmiyorum 😀

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bir gün otogara gidiyorduk belediye otobüsüyle, 2 kadın birden şoföre bağırmaya başladı bizi yanlış yere götürüyorsun kaçırıyormusun falan diye milletin içerisinde. Halbuki otobüste 25-30 kişiyiz ve otogara gidiyoruz.. Otobüs şoförüne küfür ettiler bağırdılar çağırdılar otobüsü durdurup indiler aşağıya. :)

0|1
    0|0
    • Hahaha izmitte mi oldu yoksa bu olay

• Yok izmitte olmadı. :) Ama felaket birşeydi ya hepimiz şaşırıp kalmıştık.. Otobüsten bazıları hanfendi doğru gidiyoruz sakin olun diyorlar yok dinlemiyolar.. Ne gündü be. :)

• Delileri tam tedavi edemiyorlar maalesef.. Ortada çok var benzerleri. Sokakta geçenlerde adamın birisi bas bas bağırıp küfür ediyordu.

0|0
    0|0
  • Trendeyiz bigun, agzina kadar dolu nefes alcak yer yok.2 dayi konusuyor, biri diyo ki su biletci nasil gecicek vagonun ucuna, digeri de diyor ki sesi degisir la bebenin, burdan oraya gidene kadar "aaaay biletinizi goriyim" der diyo :D

0|0
    0|0
  • çok tecavüze uğradım uğratıltım :D kızlar çok abaza

0|0
    1|0
  • iyiymiş, 2 ay önce metrobüs'e 4-5 tane tinerci binmişti, tüm otobüs tiner kokuyordu

0|0
    0|0
  • Geçenlerde hoparlöre alıp bağıra bağıra konuşan bir ayıya denk gelmiştim.

0|0
    0|0
  • oturduğum koltukta insan vardı

0|0
    0|0
  • Dolmuş ta giderken yanımda oturan kadın bacağımın üstüne oturdu ben de bişi demedim

0|0
    0|0
  • Kesin aydos minibüsüdür.

0|0
    0|0
  • Ne kadar tuhaflıklar varsa sana denk geliyor, neredensin kuzum sen :D

0|0
    0|0
    • bir kere bir kadinla tinerci tartismisti ehuehegee

• ahahahaha kıza bak ya alemsin

Kızlar Ne Diyor 6

• Metro çıkışı bir kadın bağırıyordu bizde de. Belli ki bir sorunu var :/ Allah yardımcısı olsun dedim uzaklaştım ordan

0|0
    0|0
  • Allahdan oturuyordum ben adamin biri ayakta idi aksam vakti otobuste en arkadayin sonra bir kadin bindi adam kadina yapisti.. kaldakda hic ses etmedi arkadan surundu durdu.. kan beynime sicradi az otede sikısn dedim. Bide alan razi veren razi gel ortamiza dedi kadin neye ugradigimi sasirdim isin garibi herkes ruh gibiydi

0|0
    0|0
  • sarhoş bir adam kafasını cama vurup indirim beni diye bağırıyordu

0|0
    0|0
  • Yaşlı ve bembeyaz saçları olan, beyaz tenli, hafif şişman yaşlı bir kadın yanaklarına pembe rujla kocaman kalp çizmiş. Otobüste yaşlı kadının yanında oturan bir yaşlı adam gülmemek için kendini zor tutuyordu (tabi ben de).

0|0
    0|0
  • Sanirim hayir :D

0|0
    0|0
  • Geçenlerde trenden eve geliyoruz, tıklım tıklım adım atacak yer yok e bizim durağan geldik nasıl ineceğiz diyorum bir zahmet siz inin sonra biz içelim tekrar siz binersiniz yok inmiyorlar dedim anne trende kalacağız napicaz baktım herkesin rahatı yerinde dedim madem siz inmiyorsunuz bende ezip geçeyim ve geçtik çıktık arkamdan dengesizin biri canım demiş hey sen burdaysan ve beni duyuyorsun bilki senin dedigini duymuş olsaydım durmazdim bil istedim ama nasıl sinir oldum anlatılacak gibi değil. ... insanlar bencil ölmüş efendimmmm bencil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...