insanların bazıları kendi uydurduklarına din diyor, diğerleri bunu din zannedip onları yanlışlıyor..

saygı'değer siyaset meraklılarımız var söz hakları varmış gibi konuşuyorlar, devrimler yapılıyor, devletler yıkılıyor vıdı vıdı

kimi herbokologlar var sabah 8 akşam 8 çalışan...10 dk. lık sigara molasında ayaküstü sohbet ediyorsun ceo ların yanlışlarını buluyor, şirketleri batmaktan kurtarıyor..(e dostum madem en zeki sendin nedir hayatının hali?)

Ki bu türler en sıyrılmış olanlar en azından fikirleri var... ama maalesef birde düzene uygun toplum paketiyle modernleşen hiçler var, ota poka tarafsız yaklaşanlar...

tüm gördüğüm bu fazla mı basitleştiriyorum? düşüncenizi merak ettim

Güncellemeler:
...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk önce şunu söyleyeyim.
    1- en zeki benim.
    2- eleştirilerinde haklısın
    3- bu sorunların çözümünü de biliyorum ama ne buna izin verirler ne de ben size çözüm sunarım, sürünün.
    Sormak istedikleriniz varsa sormayın sizinle mi uğraşıcam.

1|0
    0|0
  • o herbokolog dediğin adamlar zaten devlet başlarında olmadıkları için böyle adaletsiz bokluk gibi bir dünyada yaşıyoruz

0|0
    0|0
    • hiçbir insan her şeyden anlayamaz bol keseden sallayanlardan bahsediyorum... devletin başına gelen herhangi biri de adaleti değil çıkarını gözetir aksini görmeyeceğz

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...