Karşı dairedeki şahıslarla karakolluk olduk Süreç nasıl işler?

Merhaba arkadaşlar,

Kısa özet geçmek istiyorum daha önce böyle bir durum ile karşılaşmadığımız için hiçbir fikrim yok. Cumartesi akşamı yan daireden evli olmadan birlikte yaşayan ve diğer evliliğinden çocugu olan şahıslar arasında kavga sesleri duyduk ve kadın birden duvarımızı yumruklamaya başladı. Daha önceden aramızda tartışma olmuştu ufak tefek kavgalar da yaşadık ama her seferinde kendi şahsi kavgaları bile olsa kadın olayı bize bağlayıp yanındaki malı bizim üzerimize salıyordu. O akşamda kendi kavgalarını bize bağladı ve adam gelip kapımızı yumrukladı babama çık dışarı aşağı in falan gibisinden tehtid edip küfürler hakaretler etmeye başladı. Bizimkiler dayanamayıp en sonunda kapıyı açtı tabi orda yine bize küfür etmeye devam ediyordu annem elinde bıçak olduğunu görünce biber gazı sıktı yere düşürdü bıçağı yanlış görmediysem ve kendilerine ait çocuk bisikletini bizim kapıya fırlattı. Annemin sağ tarafına falan geldi babamı tutmaya çalışıyorum bir yandan da sonuçta bir anlık öfke ile geri dönüşü olmayan şeyler yaşıyabilir.

Neyse adam biber gazı sıkınca polis falan çağırmış. Karakola gittik. Üçümüz ifade verdik kadından da adamdan da şikayetçi olduk. Annem darp raporu aldı eli morarmış. Adam da bizden şikayetçi olmuştur muhtemelen bizden sonra onu aldılar çünkü. Babamın telefonuna daha önceden attığı mesajlar hakeretleri ve tehtidlerini polis çıktı alıp vermemizi istedi.

Onu da temin ettim.
Bütün mahalle şahit sonuçta balkondan kadın çıkıp bizi rezil etmeye çalışırken kendinin ne olduğunu belli edecek şekilde avaz avaz bağırıp bizden karşılık alamayınca tehtid etmesi falan gibi.
Fakat merak ettiğim bundan sonraki süreç ne olur?
O mesaj çıktıları işe yarar mı?

Konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Teşekkür ederim :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mesaj çıktıları hukuk kuralları gereğince şu şekilde işe yaramaz
    Bu mesajları belki adam çekmedi o sırada telefonu başkası aldı kullandı tamam onun olabilir ama başkasıda alıp kullanabilir bu telefon yani diyorlar ses kaydı gerekli birebir ses kaydı

0|0
    0|0
    • ses kaydı alırken de uyarmak gerekiyormuş. Yoksa onda da bir şey çıkmazmış.
      Sesini kaydediyorum deyince adam tehtid veya küfür eder mi?
      Ama şahit olursa?

• Şahit en iyisi size şahit lazım en iyi yöntem şahit hukuk kurallarında şahit daha önemlidir

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şeyleri bende yaşadım. Sonuna kadar gidin.

0|0
    0|0
    • süreç sizde nasıl işledi.

Ceza aldılar mı?

Geçmiş olsun bu arada Allah bir daha yaşatmasın.

• Maalesef ceza almadılar..

Erkekler Ne Diyor 2

• Unutma, Sır gibi seversen eğer muradın gerçekIeşir. Çünkü tohum, toprağa gizIenirse yeşerir.

0|0
    0|0
  • devlet işi uzun sürecek arkadaşım mahkemelerniniz hızlıyda 3 4 ay sonra duruşmaya çıkarsınız ama benden size tavsiye avukat bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...