TÜRKler neden kendi milletinizi aşağılıyorsunuz?

İnternete Türk kızı yazınca bile çirkin kızlar çıkıyor, herşeyiniz berbatt berbatt berbatt. Türkiyeden gideceğim.. muss mutluyum :) Türk kızlarına üzülüyorum güzelim kızlar sizin gibi bakımsız kıllı erkeklerle evleniyor yazık cidden yazık kızlar kendinizi kurtarın bakımsız bir erkek niye bakımlı kız arar ki? mantıkk?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biz Türklerin genel özelliğidir bu. Kendi milletimize demediğimiz kalmaz ama yabancıların ayaklarını bile yalarız.

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben hic bir zaman yermedim aksine her firsatta Türk kadinini övüyorum ayrica kendimi de kaf daglarinda gormuyorum. Genelleme yapma

4|0
    0|1
  • O dediğin erkek sınfına girmediğim için sorun yok :D bencede sen git bu ülkeden lazım değilsin bizde sen bu ülkeden gideceğin için mutluyuz türkleri neden karalıyorsunuz diyorsun sen karalıyorsun ne mutlu bu ülke senin gibi gereksiz bir kezodan kurtuluyor sen türk erkeği görmemişsin görünce dibinin düşeceği erkekler var

0|0
    0|0
  • E çok Kezban var ama şimdi onu da gozardi etme bence

0|2
    2|0
  • GoTüme 2 kas 2 göz çizsem daha güzel olacak olan kızlar neden kaslı yakışıklı zengin erkek arıyorlarsa oyüzden mantık? Hadieyvallah

0|0
    1|0
  • bu millet şimdi böylese 100 yıl önce naslıdı acaba

0|0
    0|0
  • rus kızları bir melek...

0|1
    5|0
    • Onları hayal edersin ama Türk kızıyla evlenirsin armi bey

• :) :) :)
    dünyada 2 çeşit insan vardır iyiler ve kötüler :)

1|0
    0|0
  • Terbiyesizligin luzumu olmadigini dusunuyorum!

0|1
    0|0
  • Çok boş trol öylesine sorulmuş bir soru daha.

0|0
    2|0
  • Senin gibi densiz biri sınır dışı oluyor iyi haber bu ;)

0|0
    0|0
  • Hic bir turk milletini asagilamaz gercekten turk ise gercekten icinde turkluk duygusu varsa orfunu adetini gelenegini gecmisini iyi bilen turk hic birzaman ulusunu asagilamaz asagilayan olursada turk degildir.

0|0
    0|0
  • You are right. I agree with u :)

0|0
    0|0
  • sen türk değilmisin.

0|1
    0|0
  • türkler kovalasın seni :)

0|0
    0|0
  • sen kadar assagılamıyoz

0|0
    1|0
  • Egoist velet :D

0|0
    0|0
  • sende aynı şeyi yaptın bak oldumu

0|0
    0|0
  • aşağlancak 1 millet'de o yüzden..

muz cumhuriyeti...

0|0
    2|1
  • Sende Türk erkeğiylw evleneceksin kezban

0|1
    1|0
    • Haah benim nişanlım ingiliz. güldürme beni

• Bakımlı erkekten habersiz yaşadığına gore köylüsun

0|0
    1|0
  • Cinsiyetçiliği eleştirirken bile cinsiyetçilik yapan koca yürekli kadın , sanada günaydın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Haklısınız. Türk erkekleri genelde kusursuz kadınlar isterler, Adriana Lima beklentisi falan içinde olurlar ama aynaya bakmazlar hiç. Benim erkek arkadaşım yabancı, oldukça mutluyum. Ego yok, trip yok, kendini üstün görme yok, dayatmalar yok, kadına sırf kadın olduğu için biçilen saçma sapan görevler yok. Yeni bir kültürü öğrenmek ve ona kendi ülkesinin mutfağından yemekler yapmaya çalışmak falan da çok eğlenceli. Gittiğiniz ülkede umarım kendinize uygun, size değer veren birini bulursunuz. :)

1|0
    0|0
  • bı ırkcı muhabbetlerınız bıtmedı. Islamda bunun yasak oldugunu bıılmıyormusunuz.. kıllılık her nekadar cok kaba bır tabır olsa da, her mıllette var. Allahın vermıs oldugu bır ozellıgı alay malzemesı yapmaya gerek yok.. karakter de bır mıllete has degıl.. her mıllette ıyısı kotusu var.. kendı dın kardeslerınız hakkında neden boyle dusunuyorsunuz? bundan kaybedıyoruz bız..

1|0
    0|0
  • Şaka bunlar, en sonunda birbiri ile evlenecekler.

2|0
    0|0
  • Her seyiniz berbat? Bence berbat olan sensin ve bu soruyu gizliden soracak kadar da korkaksin. Insanlarin dusuncelerine saygim vardir fakat senin dusuncelerin saygi duyulamayacak kadar "BERBAT" ha bu arada bu millet de sana bayilmiyo gule gule canim. 👋👋

0|3
    1|0
  • TÜRKLERİN KANINDA VAR BU ! Siyaset yaparken bile dozunu kaçırıyorlar ! Biz Türkiye olarak dışarıdan çok kötü bir izlenim oluşturuyoruz. Yazıklar olsun. Bizim ülkemizde herkes el ele verip birşey başaramaz.

1|0
    0|0
  • Di mi kıızz :D En iyisi biz gidelim ülkeden ne halleri varsa görsünler hıh

1|0
    0|1
  • Işte senin gibi etiket meraklilari yuzunden oluyor bunlar.

0|1
    1|0
  • Selametle ☺👋

0|0
    0|0
  • Selametle 👋👋

0|0
    0|0
Yükleniyor...