Tuvalete çok sıkıştığınız bir anınız var mı :D :D :D?

Tuvalete çok sıkıştığınız bir anınız var mı :D :D :D WC Bulamadınız tutmak zorunda kaldınız :D :D En İyi Olaya EİG :D

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ucakta İstanbul trabzon seferinde zor sabrettim piste inmek için hatta koridorda dügmeleri actım kendimi lavaboya zor attım :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• var tabi ki orta köye gidiyorduk arkadaşla beşiktaş ta indik sahile dede gezelim diye çişim geldi benim birden yol boyunca wc bulamadık orta köye gelene kadar artık kaçtı kaçacak umimi wc bulduk ama altın bulsam bu kadar sevinemezdimm :)

1|0
    0|0
    • Yaş kaçtı :)

• aradıkk cokk ve artık gözümün önündeki wc göremedim düşün kapının önunde burada wc nerde diye sordum bak önunde demişti ablanın biri :D

• teşekkürlerr :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Askerdeyken karakola giderken yolda fene sıkışmıştım kendimi Zor attım tuvalate:)

1|0
    0|0
  • arabada, köprüde, pet şişeye
    mecbuur

1|0
    0|0
  • Yokk

1|0
    0|0
  • Yaz aylarindan temmuzdu oglen bir sise sutu bitirmistim aradan 4 5 saat gecti aksam yuruyuse viktik arkadasla donuste bir ishal olmusum varya merdivenlerde biraktim 😞 ya en berbat gunumdu unutamiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadasimla okuldan bize gidiyoduk yolda cok gulmustuk ikimizinde cisi gelmisti hemen eve gidip tuvalete gircektik eve bir geldik annem yok anahtarida almamistim biz bir gulmeye basladik yine derken asagidan sular bosaldi pantolon pacasinda ben yapinca arkadasimda yapti kapinin onu gole dondu annem gelene kadarda gulduk oturup😂

1|0
    0|0
  • Maalesef :D 16 yaşındaydım okuldan eve geliyordum ama fena sıkıştım apartmana girdim merdivenleri koşarak çıktım zili çaldım ama kapı açılana kadar ben altıma kaçırmıştım. Kapıyı da babam açtı. Rezalet :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...