Bu ülkede terör biterse ne olur?

ilk kez bu kadar kararlı bir biçimde operasyonlar yapılıyor. peki sizce bu ülkede terör biterse siyasi ve sosyolojik anlamda ne olur. türkiye nasıl bir yer olur. siyasi olarak erdoğan ne kazanır ne kaybeder.

Güncellemeler:
arkadaşlar biter mi diye sormuyorum biterse ne olur diye sordum hayalgücünüzü ölçmek için

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• 2001 de terör bitmişti. akp giderse terör biter belki tekrar

0|0
    0|0
    • silah mı bıraktılar yoksa eylemsizlik kararı mı aldılar. nasıl bitti söylermisiniz. ben hiç pkk silah bıraktı dağdan indi diye bir haber hatırlamıyorum

• onu barzaniyle miting yapanlara haburdan içeri girenlere törenle karşılayanlara kürtleri son 10 sene içinde tepemize çıkartanlara soracaksın. Terör biter mi soruna ise bu saatten sonra bitmez.

• yahu siyasi eleştiri yapmaktan öteye geçemiyorsun. tamam anladım ak partiden nefret ediyorsun. biter mi değil. biterse ne olur diyorum. biraz daha konu uzasa ak parti döneminde bitmesin de ne olursa olsun demenden korkuyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke ama bitmez biterse bu ülke çok güzel olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birincjsj bu ulkede teror bitmez cunku teroru yillardir besleyen yine devlet, politikanin bas yemegidir şok doktrini, ve karsilikli geleneksel savas gibi olmadigi icin ha hadi bitiriyoruz hepsini diyip bitirilemez hicbisey, dolayisiyla siyasi aktorlerin ne kazandigi olur ne kaybettigi

0|0
    0|0
    • ya biterse peki

• Utopik bir sey olur insanlarin olmedigi bir turkiyede yasamak, yine donup da bakinca siyasi aktorlerin adi cok gecmez, kibris savasi buyuk bit olaydi hatirlaninca aklina o donemin siyasi lideri gelmez keza kore savasinda vs

Erkekler Ne Diyor 3

• bu ulkede teror bıtmez gerıcı beyınler oldugu surece bu bı hayal...

0|0
    0|0
  • Almanya'ya haddini bildirmeseler terör bitmez,
    açık açık terörü destekleyen bir devlet

0|0
    0|0
  • iktidar gitmeden terör bitmez

0|0
    0|0
    • ne olacak ki iktidar gidince. adamlar sevinçten silah mı bırakacak.

Yükleniyor...