Sevgilisi olunca arkadaslarini sallayan tipler hakkinda ne dusunuyorsunuz?

yeri geliyor o sevgiliden daha yakin oluyosun kardes oluyosun sictigini biliyorsun. bir sevgili geliyor hoop yabancisin. uzulunce terkedilince yine arkadasim kardesim.. gnelde kizlar yapiyor bunu. ne dusunuyorsunuz bu tip insanciklar hakkinda?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Dost ne de güzel bir şey değil mi? Bir insanın dostu olması, iyi ya da kötü anında yanında olan, sıkıntısını da mutluluğunu da rahatlıkla anlatabileceği sağlam bir dost, paradan puldan daha önemlidir. Hayatta kendini asla yalnız hissetmezsin o varsa. Ama öyle dost dediklerinde olur ki zamanında her zaman yanında olduğunuz, sizin de yanınızda olan bu insanlar, sizi tek bir sevgiliye satarlar. Neden böyle yaptığını sorunca da zeytinyağı gibi üste çıkar. Yok “sevgilimle vakit geçirmek istiyorum”, yok “sevgilim sizinle görüşmemi istemiyor” falan filan. Kim lan bu sevgili? Ne haddine de bunu söyleyebiliyor? Hadi bunu söylüyor anladık da, sen nasıl boyun eğiyorsun? Adriana Lima’yla mı çıkıyorsun, Brad Bitt’le mi? Bu havalar neden? Kendinizi ne zannediyorsunuz? Leyla ile Mecnun musunuz, Aslı ile Kerem mi, Ferhat ile Şirin mi? 3-5 gün sonra ayrılacaksın ve tıpış tıpış bizim yanımıza döneceksin. Sonra biz sana “biz demiştik, ondan sana yarar değil zarar gelecek demiştik” diyeceğiz ama sen yine kendi bildiğini okumaya devam edeceksin değil mi? Aferin, hep böyle devam et sen sözde dost...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadınlar kadınları her zaman erkek için satar , erkekler öyle değil

1|0
    0|0
    • istisnalar keske erkek dogsaymis :/

• Dostlarını iyi seçmen lazım . Bir sokak serserisi ile değil , karakterini geliştirmiş , sana birşeyler katacak biri ile dost olmalısın , seni dinleyebilen , tavsiye verebilen , seni senden alan değil sana kendini hatırlatan biri.

• nerde bulunuyor o dediginden :))

• Kötü şeyler

1|0
    0|0
  • Gormemisin bir sevgilisi olmus...

1|0
    0|0
  • onlar gercek arkadas dost olamazlar sadece oyle gorunmeye calisiyorlar sevgili bulunca da maskeleri dusuyor...

1|0
    0|0
  • sahte arkadaşlık... böyle insanları sevmiyorum... arkadaş dediğin hem iyi gününde hem kötü gününde yanında olmalı... özellikle kötü günde belli olur nasıl ne kadar değerli arkadaşmış...

1|0
    0|0
  • Bizdede yapan var bir arkadas aynisini ikinci sefer yapti ayrilipta yanimiza gelirse takmayiz daha

1|0
    0|0
  • bırak sevinsin garibanlar,
    sevgiliye odaklanıyorlar

1|0
    0|0
  • Öyle insanlarla fazla muhattap olmuyorum

1|0
    0|0
  • Herşey sahteymiş yapmacıkmış geliyor

0|0
    0|0
  • Gerçek dostluklar bir sevgiliyle çatırdamaz

0|0
    0|0
  • o tipler yalnız kalmaya mahkumdurlar

0|0
    0|0
  • kızların kızlarla yaptığını önemsemem ben yatağım ve arabam sıcak kalmasına bakarım ben kardeşe değil (sevgiliye ) metrese bakarım.

0|0
    0|0
  • öylelerini kale alamaycaksın, siktiri basacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belli bir yaştan sonra bu durumla karşılaşmak daha da sıklaşıyor. :)

1|0
    0|0
  • Bende sallıyorum hiç bir arkadaşım sevgilimden daha değerli değil çünkü

0|0
    0|0
  • dost olmayan

0|0
    0|0
  • aynen 3 günlük sevgiliye dostunu satıyolar. önceden herhafta arayan kız şimdi ben aramasam aramıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...