Haberleri nereden nasıl takip edersiniz?

Hangi haber kanallarını ya da gazeteleri takip ediyorsunuz yani diye soruyorum kısaca. Gerçi bugün kaç kişi gazete filan alıyordur her sabah acaba?

Güncellemeler:
ya işte internet gazetlerini takip etmekten ötesini yapan yok mu? gazete satın alıp kahvaltıda okumaktan zevk alanlar mesela :D ya da her sabah bilmem ne haber kanalını izlemeden evden çıkmam diyenler
...

1|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle internet üzerinden takip ediyorum. Fırsat buldukça gazete alıyorum. Sadece fox haber izlerim televizyonda gün içinde televizyon izlemem. Onun dışında BBC turkce, Reuters, Sol haber , Sözcü ara sıra da hurriyete bakiyorum. Havuz medyasiyla isim olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Haberler bile sıktı desem
    Aynı haberler farklı şekilde sunularak farklı kahraman ve mekan üzerinden sunuluyor düzenli olarak
    Sonra dışarı çıkmaya bir şey almaya yapmaya korkar oluyoruz zihnimiz bulandırılıyor

1|0
    0|0
  • sabahları radyo ve gazete , gun ıcınde esnaftan , aksam ıse televızyon

1|0
    0|0
  • Her gazeteyi okumaya çalışırım, Demirören grubu hariç

1|0
    0|0
  • BengüTürktv, ortadoğu gazetesi ara ara diğer tv kanalları cnnTürk, haberTÜrk, kanald, foxtv vs vs

0|0
    0|0
  • Gazete olarak Cumhuriyet ve birgün, internet sitesi olarak halkinsesi ve sol haber portalı

0|0
    0|0
  • tv gazete

0|0
    0|0
  • genelde fox

0|0
    0|0
  • uzun süredir takip etmiyorum:) artık daha az yalan duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Cihan haber ve zaman gaetesı
    fox ana haber bultenınden

0|0
    0|0
  • Sadece Time dergisini okumaktan keyif alırım. Bazen de National Geographic.

0|0
    0|0
  • Flipboard

0|0
    0|0
  • karşıdaki esnaf amcadan o dinler haberleri bana özet geçer

0|0
    0|0
  • Bu siteden

0|0
    0|0
  • Fox tv gazetem sözcü.

0|0
    0|0
  • Kürtçe ve türkçe kanallardan takip ederim. Türk kanallarının hepsi aynı haberi farklı farklı ölü sayısı ile servis ediyor.

0|0
    0|0
  • Eksi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...