Günaaaaayyydıınnnn 👊😂😂?

Bugün o kadar çok okula gitmemek istedim ki acayip bir isteksizlik vardi. Yani uzun bir süreden sonra ilk defa boyle hissettim. Ve sonra bir baktim okullar tatil 😂😂😂 nee kadaar iyi kalpli bir insanim lanet olsun 😌 Günaydın bu arada siz güne nasil uyandiniz?😄

0|2
636

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 35

• bende güzel mi güzel hanım mı hanım bir kızın beni öperek uyandırmasını isterdim ki ne göreyim. otelin güvenlik müdürü mesut dürtüyo 'kalk la kahvaltı edek' diye. öyle saçma bir başlangıç oldu işte

1|0
    0|0
  • sabah erken uyanıp, tatil olduğunu öğrenmek mi, yoksa ertesi gün tatil edildiğini bilerek uyumak mı daha güzel

1|0
    0|0
    • Uykusuzluk gibi bir sorunum yok o yuzden erken uyanmak koymaz bana uyumayi sevmem zaten

• anca tatil zaten :D bizde sınava gidek olacak iş mi :D bu arada Günaydın efem.)

1|0
    0|0
  • Oku oku Adam ol

1|0
    0|0
  • iyiyiz sagol

1|0
    0|0
  • O zaman ne duruyorsun geri uyusana 😄

1|0
    0|0
  • Gunayfin :D

1|0
    0|0
  • Hahaha sakaci seni bende kar yagsa da kar lastiklerini taktirsam diyordum. Sabah 5 Cm kar şu an lastikciye gitmeye çalışıyorum. Yazlık lastikler ile baya zor. 😜

1|0
    0|0
    • Araba vs motor? 😂

• Araba olduğu için şanslıyım sıcacık sıcacık gidiyorum 😂 yolda otostop cu olsa onları da alıcam sevap lazım... Limit düşük

• İstanbul'da mı. ne güzel karlı yerler

1|0
    0|0
  • Günaydın :)
    Ne güzel size

1|0
    0|0
  • Ben tatile geçen haftaçarşambadan başladim, finalleri verdim büte kalmadim :D Subat 22'sine kadar tatil bana :D

1|0
    0|0
  • Günaydın çok mutlu uyandım birine uzun mesaj yazdım o sırada uyandı basıldım falan filan :D

1|0
    0|0
  • günaydın yağmur ile

1|0
    0|0
  • Günaydın sanada yumrukcu kız qwe

1|0
    0|0
  • Züleyhahaha günaydın

1|0
    0|0
  • Yağmurlu :) uyandık

1|0
    0|0
  • Ise geldim :) karsimda ekranlar.. Muzik'de sezen aksu.. Sari odalar..

1|0
    0|0
  • karlı bır sabah uyandım ki yollar kapalı tatil olmuş işe gıdemedik.

1|0
    0|0
  • günaydın kanki.. okul yok yatsana geri :)

1|0
    0|0
  • başka birsey istesen olacakmıs demekki.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...