Kendine bakmayan birisi?

En yakın kız arkadaşım kişisel bakımına hiç dikkat etmiyor. Dişlerini fırçalamıyor ağdaya gitmiyor (kendisi söyledi) ve garip kokular geliyor hatta bazen beni bile kokutuyor üstelik bu haliyle bir de sevgili istiyor ne yapmalı, çıkamadım ben işin içinden :(

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• :D Soyundurup araba fırçasıyla yıkayın onu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendine bakmasını şöyle.. Sen istiyor sevgili, yapacak kişisel temizlik :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin kokundur o.

0|0
    0|0
  • o haliyle evden nasıl dışarı çıkabiliyor hayret

0|0
    0|0
  • Onunla konuşabilirsin git ve ona pis koktuğunu söyle.

Belki seninle bir daha konuşmaz ama en azından kendine bakar ve dikkat eder.. Arkadaşının mutluluğu seninle konuşmasından önemli mi?

0|0
    0|0
    • Açık açık yüzüne de söyledim ben buyum rahatsız oluyorsan konuşma dedi

• Yaşlarınız kaç bilmiyorum ama bu normal değil yardım alması gerek arkadaşını sevmıyorsan ona katlanmana gerek yok.. Ama sevdiğin bir insansa kendi haline bırak bir süre sonra mecbur kalıcak.. Ayrıca ondan tiksindiğini ve kokusundan rahatsız olduğunu anlayınca utanıp çeki düzen verir kendine.

• temiz ve bakimli olmazsa sevgili de bulamaz once kendisine erkeklerin kendine deyer veren temiz bakimli kizlardan hoslandigini anlat.. sevgili. cok istiyorsa o zaman seni dinler...

0|0
    0|0
  • sevgili bulur güzel türkiyemizde kekolar 50 kuruş ver tirrekler çok malasef güle diken kezbana kanka yaraşır

0|0
    0|0
  • Kurtul ondan :)

0|0
    0|0
  • Direk yüzüne söyleyip uyarmalısın

0|0
    0|0
  • hiç sevmem öyle tipleri kendisine açık açık söylerim durumu ve düzelmesini isterim

0|0
    0|0
  • Öğğğğğğğ :D Kırmadan ona temizliği bakımı öğret

0|0
    0|0
    • Valla uyardım ama bıyıklarını alacağı yerde jilet vurdu galiba pala oldu resmen yakında ucunu kıvırıp da gezer

• Troll mu bu soru doğru söyle :D

• Arkadaşımı geri kazanma peşindeyim 😒

• Uuuu onunla seks yapan ölür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitsin urfali heval falan bulsun, baska bisi gelmiyo aklima

0|0
    0|1
Yükleniyor...