Na yapabilirim, nasıl kurtulurum?

Benim 10 yıllık arkadaşım var. Liseye başladığından beri çok değişti yani 6 yıldır bir tuhaf. Ben artık onunla arkadaşlık yapmak istemiyorum ama ona da söyleyemiyorum. Geçen yıl ortak bir kız arkadaşımız onunla görüşmek istemiyor diye kızın annesine gidip 'kızın or. sp, erkeklerle düşüp kalkıyor' demiş. Ki öyle bir kız da değildi, kızın zor günler geçirmesine sebep oldu. Ben de görüşmek istemediğimi söylersem aynısını bana da yapar diye düşünmeden edemiyorum. Yapmadığım bir şey yüzünden ailemin, çevremin gözünden düşmek istemem. Ben bu kızdan nasıl kurtulurum?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendinden sogutmalisin. Başka care yok. O tur insanlara çok sınır oluyorum. Bela gibi insanın başından eksik olmuyorlar gurursuz mahluklar.

1|0
    0|0
    • Ne yaptıysam soğumuyor. Buluşmak istediğinde hep atlatıyorum buluşmuyorum, o mesaj atmadıkça atmıyorum, bazen cevap vermiyorum mesajlarına ama o kadar yüzsüz ki küsmek diye bir şey bilmiyor. Nişanlımla tanışmak istiyor, aramı bozar diye tanıştıramıyorum, iftiracının teki. Resmen şehiri terk edesim geliyor.

• Evet, kimse istemiyor onu. Çok doğru söylüyorsun tanıştırmam tabii ki de :( Çok sağolasın, Allah razı olsun :( Allah'ta seni kötülerden uzak tutsun ve korusun

• Amin Allah razı olsun canım..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...