Detayı okur musunuz lütfen, biraz uzun olabilir ama şu an sizlerin düşüncelerinize ihtiyacım var?

hayatımıza kendimiz yön vermemiz gerekirken ailelerimizin karışması biraz fazla olmuyor mu? hiç karışmasınlar demiyorum. başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. üniversite 3. sınıf öğrencisiyim hayalim yurt dışında dil eğitimi almaktı. üniversite hayatım boyunca para biriktirdim. seneye mezun olduğumda Kore'ye gidip korece eğitim alacaktım (!). neden kore? çünkü koreli arkadaşlarım var ve oraya gittiğimde yalnızlık hissetmeyeceğim ve şimdiden o dile baya hakimim. annem ne kadar "kararının arkasında dur, kafana koyduğunu yap, bugüne kadar kendi imkanlarınla başka bir dili kültürü öğrendin ve kendi çabanla paranı biriktirdin. hayalinin peşinden koş git" dese de babam" yok olmaz öyle şey benimde gitmek istediğim bir sürü yer var her istediğin şey olmaz bu hayatta. gidemezsin izin vermiyorum" diyor. diyelim ki babamın kararına uyup gitmedim eee evlenince eşimde izin vermedi AAA benim hayal yarıda kaldı :D ölmeden önce hayallerimi yaşamak istiyorum. ki bugüne kadar neyi hayal ettiysem başardım. sizce de hayalinizin peşinden koşmanızı engelleyen aile kararları nasıl desemm biraz engel olmuyor mu? benim bu hayalimi gerçekleştirmem için ne yapmam gerekir? ve sizinde düşüncelerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
güncelllll

0|0
33

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...