Utanırken hangi fotoğrafa bakalım?

Utanırken hangi fotoğrafa bakalım ?
İnsan var insan var çocuk var çocuk var. Kimse doğuda coluk cocuk kadın yaşlı laflarına sığınıp pkkyı ve teröristleri insancıl göstermesin. Farkı görebiliyor musunuz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• :( Allah sabır versin sağdaki miniğime :'(
    Soldaki çocuğu doldurup kirli emellerine alet edenlerin de Allah belasını versin!

0|0
    0|0
  • Soldaki çocuk daha 3-5 yaşlarında belliki ebeveynleri zorla yaptırıyor daha yaptığı şeyin iyi ya da kötü olduğunu bilmiyor. Eğer o kare batıda gezi eylemlerinde olsaydı "marjinal tatlı cocuk" olucaktı

0|2
    0|2
    • Sonuc olarak doguda kımse coluk cocuk oldurmuyor. Yaparsa pkk yapıyor

• Beğenmiyorum da gitmiyorum da elinde sonunda beğenebileceğim bir ülke olacak burası çatlasanda patlasanda bu böyle olacak hah işte o zaman benim gibiler ve senin gibiler daha mutlu yaşayabilecek daha da önemlisi o çocuklar daha iyi bir geleceğe doğacak ben böyle olsun istiyorum ve böyle olacağına inanıyorum sende istediğin şeye inanmakta serbestsin

• hayallar paris gerçekler diyarbakır sur

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu çocukları bu durumlara getiren herkesten herşeyden utanalım bir kere çocuk diyorsak bitmiştir yahu çocuk neyin ayrımını yapabiliyor ki çocuk o daha dünyanın en masum varlığı soldaki çocuk sana göre herşeyi hak ediyor mu? onun elindeki taş 3 m den kafana değse hissetmezsin bile soldaki çocuğun babasının öldürülmediğini ne biliyorsun evinin yakılmadığını ne biliyorsun o çocuk gibi silah ve bomba sesleri yüzünden bir kere uyumadığın oldu mu?
    Sağdaki çocuğa da soldaki kadar üzülüyorum bence hiç birinin acısı diğerinden üstün değil babasız olarak büyüyen bu çocukların ne günahları var daha şimdiden birilerine düşmanlar bu kanı durdurmayanlara lanet olsun. Birinin babasını iktidar öldürüyor diğerinin babası iktidarın hırsı yüzünden ölüyor...

1|1
    0|0
    • İktidar öldürüyor derken. ya seni devletine askerıne vatandasına silah cekıyorlar bomba atıyorlar. Okullara molotof atıyorlar. Devlet bu kansızlara aa tamam gel barısalım mı dıcek anarşist kardeş?

• iki taraftan sonrasını okumadım. Sen nerenin insanısın. Ermenimisn amerikanmısn israillmisin.

• İşte sen bunu kavrayamıyorsun ben insanım Amerikan da olabilirim İsraillide Ermenide olurum yahudi de Türkte olabilirim müslümanda ve Kürt te olabilirim mesele ne biliyor musun
      ABD de bir zenci olabilmekte, Ortadoğuda İsrail zulmüne uğramış bir Filistinli olabilmekte Nazi Almanyasında bir Yahudi olabilmekte Doğu Türkistanda Çin baskıları ve vahşetlerine rağmen bir Türk olabilmekte bugün Surda Cizrede Kürt olabilmekte mesele mazlum her nerede her kimse o olabilmekte onun yanın yer alabilmekte zalim olmaktansa mazlum olabilmekte...

Yükleniyor...