S. D. nin karısının 112 gün rapor kullanması?

Doğudan çekilen öğretmenleri eleştiren ve hangi yüzle geri diyecek diyen bölücü zihniyetin partisin genel başkanı s. d nin eşinin bu dönem 112 gün rapor kullanması nasıl bir ahlaksizliktir?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu çok büyük terbiyesizliktir. Bizim öğretmenlerimiz sevk alabilmek için uğraşsin. S. D beyin eşi hiç gitmeden maaşını alsın oh ne ala memleket

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Selahattın demırtasdan bahsedıosanda onunda karısınında taaa bı yerıne koyım kanks

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Takmayın şunların ne yaptığını, ne dediğini. Havlasın dursunlar :)))

0|0
    0|0
    • Takmayın mı kusura bakmada bir emniyet personeli olarak ben hasta olduğumda dahil rapor alamıyorum, bir terörist milletin vergisi ile maaş alıp, devlet kadrosunda yan gelip yatıp maaş alacak bende parasini Uganda veriyor benim devletin vermiyor gibi takmayacak ve sesimi çıkartmayacağım, haydi canım sen takma paran çok işe tüyü bitmemiş yetimin boğazından kesilen para, işçinin alın yerinden, emeklinin kara gününden kesilen para seni ilgilendirmiyor ise bırak alsınlar paraları.

• Takmayın kelimesini o anlamda söylememistim. Afedersiniz. 😔 Dediklerinizde de haklısınız.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yasal hakk verilmişse kullanılır. Yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
    • Aman hocam bu nasıl yasal hak, biz alınca hakem Hastanesine sevk edilelim, öğretmen arkadaşlar 3 gün alınca rapor inceleme ve denetime tabi tutulup hocanın başı ağrıtılsın ama terörist alınca yasal hak

• Senin ankarada tanıdığın yok. Burası Türkiye. Onlar da Türkiyeli.

• Neyse Türkiyeli kavramı üzerinden tartışmak istemiyorum, ne diyeyim aldıkları para haram zıkkım olsun o kadar atanamayan öğretmen varken

Yükleniyor...