İlkokulla ilgili birkaç soru?

Öncelikle uzatmadan sorum daha doğrusu sorularım şunlar...

İlkokuldan tanıdığınız ve hala görüştükleriniz var mı?

ve ayrı bir soru ilkokulda sınıfta kaç kişi vardı?

şahsen biz sıralarda 4 erli kişi olmak üzere 45 kişi falandık :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Biz de çok kalabalık idik sıralarda 3'er kişi otururduk. Nedense iki erkeğin ortasına bir kız oturturdu hoca. İki kızın arasına bir erkek oturturdu. Ben ayşe diye bir kızla otururdum ortada İbrahim diye bir çocuk minik bir çocuk miniminnacik bir çocuk otururdu :D bak eskileri ilk kez sen sorunca hatirladim. Onların kokusu bile burnuma geldi şu an . Kardeş gibiydik, beslenmelerimizden birbirimize ikram ederdik hey gidi günler :D ayseyi öğretmen hergun doverdi ben de bundan çok etkilenip aglardim. annem bir kere okulu bastı :D çocukların psikolojisini bozuyorsunuz diye :D
    30 kişi falan vardır. Hala gorustuklerim yok ya hepsinin izini kaybettim. Ama arada sırada faceden bakıyorum isimlerine hepsi eşek kadar olmuşlar :D ama mesaj atmiyirum ne gerek var adam utanirim diyorum :D
    Sagol cidden çok iyi geldi çok ihtiyacım varmış eskileri anmaya :D

0|0
    0|0
    • ne demek his ve duygularımız benzer bizde 1 kız 2 erkek üçlü kankaydık ilkokulda ama bende onların izini kaybettim yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi...

• Teşekkürler eig için :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 46-49 ama ikişerli otururduk Türkiye de. Ondan önce Azerbaycan da iki tane ilk okul değiştirdik, ikisinde de 21 kişiyi gecmedik.
    Ama biz 49 olunca da ikişerli otururduk. Gorusutugu m maalesef yok😁👍

0|0
    0|0
    • bizde sıra azdı sınıfta küçük olunca sıkıştıkış geçti ilkokul bende ilkokulda 3 okul değiştirdim

• 4 kişide yani;) Maşallah 24 sıra okuyor, her şuraya iki kişi😁

• Kusura bakma T9 beni rezil etmeye devam ediyor.
      Oluyor ve sıraya olacaktı

• İlk okul arkadaşlarımla geçen sene bir organizasyon düzenledik. Birçoğu aynı duruyo sanki. Biz sınıfta 65 kişiydik. Sallamıyorum gerçekten 70 kişilik sınıflarda vardı. Ama o dönemde okul sıkıntısı yaşanıyordu gerçekten.

0|0
    0|0
  • Hala görüstügüm yok ve sinifta 25 ten az kisiydik.. ne güzeldi ya hayat ozamanlar

0|0
    0|0
  • Evet sınıfın yarısıni hem tanıyorum hemde görüşüyorum

0|0
    0|0
    • ne güzel... bizim öldülermi kaldılarmı haberimiz bile yok çoğunun ismini unuttum birkaçını hatırlıyorum sacece birde eski mahallemden taşınınca zaten ince olan iletişim tamamen koptu

• Var sinifta 45 kisiydik enguzel xamanlardi😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var habibi

0|0
    0|0
  • Halen gorusuyorum. Hepsi kardeslerim.

0|0
    0|0
  • Hicbirini istemiyorum 1 arkadas var onlada olumune dostuz.

0|0
    0|0
  • 60 kişiydik konuştuğum yok maalesef ama ben zaten genelde arkada bıraktıklarımla konuşmuyorum en kötü özelliğim herhalde yalnızlığı seviyorum herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...