Ya nasıl umursamaz ve rahat olup karşıdakini sinir ediyorsunuz?

Ay hiç yapamıyorum bunu ya çok sabırsızım deli oluyorum. Erkek arkadaşım kavga ettiğimizde mesela 2-3 gün küs kalıyoruz aramayabiliyo özür dilemeyebiliyo bekliyo öyle arayıp kızdığımda da normal normal gıcık gıcık cevap veriyo bu rahatlığı bana batıyo. Ben umursamaz olamıyorum hemen hallolsun alsın gönlümü de şu zamanı küs geçirmeyelim istiyorum ama olmayınca çıldırıyorum. Nasıl yapıyosunuz böyle

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• bende aynen öyleyım.. umrumda bıle olmaz

0|0
    0|0
    • neden ki

• bunu sevmediğin insana yaparsın anlarım hani ciddi bakmıyosundur ama evlenmeyi düşündüğün insana niye yapasın?

• evlenmeyi düşünmediğim için bu konuyu kafama takmıyorum.. bu devirde evlenen maldır

En İyi Kız Görüşü

• Vallaha ben genelde karşı taraftan daha sakinim daha gıcık ederim yazmıyon mu paşa gönlün bilir ben bişey yazmam sonradan o yazınca da deli ederim dersini alır :D küsmek ne ya adam olsun

0|0
    0|0
    • of bende böyle olsam keşke ama olamıyorum

• Bir kere dene en azından o tepkiyi merak etmiyor musun bir kere kendini tut kusunce o yazmadikca yazma yazınca da İsim var ya dışarı çıkcam ya telefonu kapat sonra alekta movik movik :D o delirir sende biraz sabret deliligini ortaya saçar

• yok işte o sabırlı kudurmaz benden bekler. Denedim çünkü 5 gün küs kaldılk hiç aramadım oda aramadı 7 gün küs kaldığımızda oldu

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla bizde bilmiyoruz. Neden boyleyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de hep imrenmisimdir.

0|0
    0|0
  • Belki yanlış sözler sarf edip kalbini kırmamak için biraz susmak istiyor

0|0
    0|0
    • 3 gün susulur mu ya

• evet çok tartışıyoruz ama yinenede bişeyleri düzeltmek zorunda sonuçta bu ilişki devam edecekse ve beni kırmışsa düzeltmeli

• Tartışmak ilişkileri yıpratıyor işte sonra kız ve ya erkek sıkılıyor o an yazmak istemiyor sonra uzuyor da uzuyor umursamaz bir hal alıyor. Seninki çok fazla illa alttan almak gerekiyor fakat 3 gün de yazmamak insanı sinir eder sen elinden geleni yapıyorsan artık bırak o uğraşsın..

• Aynisini yap bak bakalim nazil oluyomus de;Dd falan

0|0
    0|0
    • olmuyo ki ya ypmak istiyorum dayanmıyorum bu sefer düşünmekten ne zaman gelip özür dilicek diye yemeden içmeden kesiliyorum

• Biraz takmamayi dene:)

• Canm bende annda üzülürüm ama oluyo iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...