Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktan memnun musunuz?

Ben memnun değilim keşke Orta Asya Türk devletlerinden birisinin vatandaşı olsaydım.

Güncellemeler:
Türk ırkı sağ olsun.

1|0
1319

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Seçim zamanlarında bu kadar aptalla beraber yaşıyor olmak çok kötü ya diyorum sonra geçiyor. şu an memnunum

1|3
    1|0
  • Türkiyenin kıymetini bilmiyorsunuz arkadaşlar. Yurtdışında yaşamak veya Türkiye Cumhuriyeti dışında başka bir devletin vatandaşı olmak göründüğü ve düşünüldüğü gibi kolay ve güzel olan bir şey değildir.

1|2
    0|0
  • Memnunum, ama evet çoğu kişiye katılıyorum. Cahil insanlar çok, gereken eğitimin verilmediğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Memnunum

0|1
    0|0
  • Memnun değilim. ama sevdiğim topraklarimi da bırakmak istemiyorum

1|1
    0|2
  • Aslen arap olmakla birlikte abd vatandasiyim ki tr vatandasi olmak istemezdim
    Kullandigin telefondan 0.45 krs vergi almak nedir ag

1|1
    0|0
  • değilim keşke refah seviyesi çok yüksek bir ülkenin vatandaşı olsam mesela norveç <3

0|1
    0|0
  • Ordakiler daha yeni bağımsız oldu her şekilde halimize şükür

0|1
    0|1
  • Çok memnunum

0|3
    0|3
  • Git ol bizim de ülkemizde birileri eksilir. Sizin yerinize adam gibi insanlar gelir belki. Git git valla...

1|1
    0|3
  • Türk olmak gururdur.

0|1
    0|0
  • Memnunum mis gibi memleket işte kadir kiymet bilmek lazım

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çiftte Vatandaşım. Ve Ülkemden Memnunum Ama İnsnalarından Memnun Değilim. Çok Fazla Cahil Sabırsız İnsanımız Var Buda Bu ülkeyi Batıranlardan.

2|3
    1|0
    • Size kesinlikle katılıyorum.. Peki nasıl çifte vatandaş oldunuz? Doğumdan gelme birşey mi yoksa sonradan siz mi 2. vatandaşlığa sahip oldunuz?

• Şehit ve gazilerin kanlarıyla sulanması bu topraklarin başı dik ama mağrur çocukları olarak kalmalıyız kimse memnun değilim demesin başımıza iki tane iş bilmez adam geldi diye bize verilen o şerefi onuru yüksek rütbe olan "Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığı" mertebemizden hiç vazgeçmeyelim nitekimde bu durumu düzeltecek daima ileri gitmek için çaba sarfedecek nesilleri bizler yetiştireceğiz. Unutmayın ki onlar bozar biz yaparız o bize o yüzden Gazi Mustafa Kemal'in evlatları diyorlar ceddimiz 7 düveli nasıl dize getirdiyse bizde içimizde ki hainleri yalakaları öyle dize getiririz.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
    MAREŞAL GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve
    silah arkadaşlarından binlerce kez razı olsun. AMİN

2|1
    0|0
  • Türk olmaktan, bu ülkenin tarihinden, bayrağından çok mutlu ve gururluyum. Dünyaya 1000 kere gelsem yine Türk olurdum, Türk olduğum için değil hakikaten öyle hissettiğim için söylüyorum. Dünyada tarihi en iyi olan millet biziz çünkü, ne yurtsuz kaldık ne başkasının esiri olduk ne yalaka ve ezik bir devlet olduk. Osmanlının güçsüz dönemlerinde bile şerefimizi ezdirmedik.

Irk olarak Türk olarak kalmak isterdim fakat hiç bir şekilde T. C vatandaşı olmak istemezdim, şu an memnunda değilim zaten hatta fırsatını bulsam gidicem zaten buralardan, öyle gibide gözüküyor.

İnsan hakkı dersin yok, Türk bayrağı sallarsın faşist olursun, Kemalist olursun gevur olursun, Müslümanım dersin Ümmetçi yobaz olursun. Bunlarıda geçtim zaten şu an ülkenin durumu ''Solculuk Kürtçülük batağına, Sağlıcılıkta Ümmetçilik batağına'' saplanmış durumda, Suriyeliler zaten geldikçe geliyor sokaklar Şammı İstanbulmu belli değil artık. Ülkeyi yöneten zihniyet zaten kirli ve yolsuz, onlara oy veren koyunlarda sırf yönetenlerin ağzı ''Allah'' diyor diye oy veriyorlar, araştırmaktan acizler, bunların ceremesinide biz çekiyoruz. Saçma sapan Terörist ülke konumunada düştük zaten IŞID olaylarından dolayı, itibar kalmadı, zaten milletin sempatisi yoktu bize karşı şimdi bu nefrete dönüştü iyice.

Bilemiyorum ama dediğim gibi şu an bir fırsatını bulsam direk vatandaşlıktan çıkar giderim, birdahada gelmem herhalde. Baştakiler bıktırdı sağolsun.

1|0
    0|0
  • son 10 senedir biraz utansak da eski saygınlığına kavuşacak ülke diye bekliyoruz

2|1
    0|0
  • Abi 5-6 sene önce güzeldi be. Ne ışid ne pkk ne hergün siyaset yüzünden iç savaş çıkartan insanlar. İnsan gibi yaşıyorduk. Şimdi tüm gezegen birbirine girdi

1|1
    0|0
  • Ben çok memnunum. Katiyen hiç bir vatandaşlığa değişmem. Ülkeme canım feda. Zorla tutan yok çıkabilirsin. Bu arada bizim ülke Uygut, r Türklerine yardım ederken, Orta Asya Türk devletlerinden özellikle Kırgızistan, Uygur Türklerinden nefret ediyor ve Çini destekliyor. Dün Uygurlu arkadaşla konuştum. Yani siz Türk olamazsınız. Gerçek TÜRKLER Türkiyede.

Ne Mutlu TÜRKÜM diyene!!

1|0
    0|1
  • Turkiyenin kokenide orta asyada kurulan turk uygarliklarindan geliyor

0|1
    0|0
  • Öyleyim ama vatandaşlarıyla aynı toprakta olmaktan değil tabi söz meclisden dışarı Hödükler için diyorum :)

0|2
    0|2
  • Keşke olsaydın.

0|1
    0|0
  • Keşke osmanlı vatandaşı olsaydım,

0|3
    0|2
  • topraklarımdan memnunum üzerindekiler elbet bigün giderler korkak gibi kaçmam

0|2
    0|1
  • memnun değilim gurur duyuyorum

0|2
    1|1
  • Ben de mutlu değilim. Keşke Papua Yeni Gine vatandaşı olsaydım.

1|2
    0|1
  • tarihte dim dik durdum 17 devlet kurdum herkes beni iyi dinlesin TÜRKÜM TÜRKÜM TÜRKÜM BEN memnunum :-)

1|2
    0|2
  • papatya falı bak.. İyi gelir belki.

1|1
    0|0
  • Memnun değilim maalesef

Evet vatan haini ilan edebilirsiniz.

1|1
    0|1
    • Peki ya hangi ülkenin vatandaşı olmak isterdin?

• @SavcıBey Sorduğum sorulara cevap veren herkese teşekkür amaçlı +1 veririm

• @TuranTürk pkkalıların yorumlarını beyenmek davaya ihanettir. Bir de Ak partiye devletin menfaati için oy veren ülkücülere hain dersiniz ama sizde sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz. Zira, bizim bir yorumumuzda bile pkkanın ekmeğime yağ sürecek davranışlar göremezsiniz.

• asdsdasd öyle bir şey imkansız vatandaşı olan bireyler için

0|1
    0|1
  • Memnun olmayana kapi acik zorla tutmuyorlar ya☺bi suriye yapin gelinde akliniz basiniza gelsin☺

0|1
    0|0
Yükleniyor...