Kızlar neden açık giyinirler?

Çoğu kız özgürlükten falan bahsedicek ama ben kış günleri -5 derecelerde bile mini etek giyeni görüyorum sizce bu erkeklerin dikkatini çekmek mi yoksa nedir?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Valla bir kız olarak onu ben de anlamış değilim

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Başka ne olacak o soğukta g*tünden zoru mu var?

1|1
    0|0
  • valla özgürlük açmaksa ben battaniyeyle gezmekten gayet memnunum🙈 ya şöye aslında g... de donsa seksiliğimden ödün vermem düşüncesi dikkat çekmek amaç

0|1
    0|0
  • peki neden 40 derecede pardesüyle gezerler? bu soruyu sorsam din düşmanı dersiniz... o yüzden insanların düşüncelerini giydiklerini yargılamayı bırakın artık!

0|0
    0|1
    • O dini bir giyiniş peki mini etek, kısa pantalon, şort vb. hangi dinin giyiniş tarzı?

• ahhh be yavrucum ya :D kzm seni kmse s... kmiyo lan ewde kalmıssın skşmis ors pu :P uln gerzekalı ateistsn ztn inancn bile yoktr snn bynsiz

• @Emreee23 inancım olmaması insan olmadığım anlamına gelmez senin gibilerin inancı olsa ne olacak insan müsveddeleri ama sorsan sizden muslumanı yok

• Uf ben de anlam veremiyorum bazen hemcinslerime

0|1
    0|1
  • Evet ya üstüne para verseler giyilmez o şekilde bence dikkat cekmek için yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Ben ilk görüşte dikkat çekmek için derim ama kişinin içini bilmeden bir şey diyemeyiz

0|1
    0|1
  • Bazıları medineyetten bahsediyor medeniyet mi bedenini sergilemek bazılarını cidden anlamıyorum

0|0
    0|1
  • Öyle kendini rahat hissediyor demek ki

0|0
    0|0
  • Ahh bir anlasam.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzel kardeşim hala anlamamış olmana şaşırdım açıkçası. Bak unutma dişi ırk hiç bir şeyi bizler için yapmaz onların her ama her konuda ki yarışları kendi içlerindedir. Sen zannedersin ki saçlarını boyattığı zaman bunu sen beğen diye yapıyor ya da buluşmaya özene bezene geliyor ya sen garibim bunu kendin için algılıyorsun ama kazın ayağı öyle değil inan bana. Sorunun cevabı basit ama cevap vermek yerine bir şey sorayım sana böylece cevabımı anlayacaksın. Farkında mısın televizyon reklamlarında mercedes i pek göremezsin neden? Çünkü o mercedes reklama ihtiyacı yok donanım seviyesi yüksek, pekala bir fiat için ne dersin hergün reklamlarda neden? Ucuz...

0|0
    0|0
  • gösteriş için diğer kadınlarla rekabet (ben daha şıkım vs) birde erkeklerin bakışları var tabi kızlar inkar etmeyin

0|0
    0|0
  • Sana şahin k. Abimizn bir videosunda geçen replik ile cevap vereyim Kanka.
    Şahin k: size bir soru sorabilir miyam?
    Köylü kızı: buyrun ağam sorun.
    Şahin k: niye kilot giymirsiz?
    Köylü kızı: yaniyör a. cigim yaniyör

0|2
    0|0
  • Ben henüz o işin sırrını çözebilmiş değilim ama sanırım o şekilde daha çok beğenileceklerini düşünüyorlar mantıksız bir şekilde

0|0
    0|0
  • gördüğünde, gidip yanlarına, ''Hanfendi, hava -5 derece, sormayı ayıptır, miniyi giymişsiniz, acap diyorum gotünüz donmuyor mu?'' diye bir soru ver,

0|0
    0|0
  • tarzdır giyinmek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...