Başına gelen ya da ne yapılması gerektiği hakkında fikri olan varmı?

dün annemle hastaneye gidiyorduk ışıklarda durduk sol tarafımdada bir kırmızı doblo vardı içinde iki erkek olduğunu görmüştüm ama okadar sonra hiç onlara bakmadım bile yeşil yanınca devam ettik o kendi şeridinde (sol) gidiyordu bende sağ şeritten gidiyordum tam virajda hızımı aldım bunu geçiyordumki birden zikzak yaparak benim önümü kesti sonra kendi şeridine geri döndü çok anlık oldu kaza yaptıracaktı çok korktum bayan olduğumuz için bilerek sıkıştırdı arkasından yavaş yavaş gittim ve plakasını aldım polise bildirdim polis önce sinyal verdimi diye sordu dedim bırakın sinyal vermeyi orda sinyal verse bile o hareket yapılmaz bariz beni korkutmak için yaptı dedim polis ne dese beğenirsiniz yapabilecekleri hiçbirşey yokmuş iyi günlermiş ama ben bunun ardını bırakmak istemiyorum bu suç sayılmadığı için rahat rahat trafikte taciz ediyolar insanı bunun bir cezası varsa bilmek istiyorum gerekirse yüzleşirim o dürzülerle canımıza kast ettiler resmen bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Araciniza kamera taktirin

0|0
    0|0
    • bunun ne faydası olacak ben o adamların cezasını bulmasını istiyorum elimde sadece plaka var ne yapabilirim

• Kayıt edeceksiniz araç kameraları gayet ucuz bundan sonrakiler için illa onları kafaya taktiysan olay yerini incele mobese ya da orayı çeken bir kamera bul direk savcılığa suç duyurusunda bulun

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle başına tekrar gelmemesi için arabanın camlarına film çektir, bu trafik magandalarının soyu tükenmez malesef.
    Inşallah bir daha başına gelmez ama olurda gelirse hemen fotosunu çekip trafik ihlallerini yapanlar için 0533 155 01 55 ve 0552 155 01 55'e whatsapptan şikayette bulunabilirsin ve bu durumunuda nereye şikayet edebileceğini öğren istersen.

0|0
    0|0
    • Benim arabanın camları filmli zaten ama gündüz içindeki kadın ya da erkek olduğu ayırt edilebiliyor hafiften belli oluyor içi çok sığ bir yol bir engelli okulu var bide keresteci kamera kaydı bulabilceğimi sanmıyorum :( keşke cezalarını bulsalar

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanıt önemli o yüzden araç kamerası taktır bence böylece hukuki süreci çok rahat yürütürsün

0|0
    0|0
    • olan olduğunda kamera yoktuki nerden bilebilirim böyle birşey olacağını kamera harici şikayet etsem yüzleşirimde hatta yüzlerine bitanede geçiresim var

• Yüzleşsen de bişey yapamazsın inkar ederler. Sen aracına kamera taktır bundan sonrası için. Bu olay için de o noktayı gören güvenlik kameraları falan varsa onları araştırabilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Yarışa girmeniz yanlış olmuş. Sonuçta hasta bir kadın var araçta bu yüzden siz de suçlu sayilirsiniz yarışa girdiğiniz için

0|0
    0|0
    • Yarışa girmek mi hasta olan bendim annem değil griptim vw muayne olmaya gidiyodum annemide yanımda götürdüm yarışada girmedim ayrıca size kalsa adamları haklı çıkaracaksınız ya

• Yok canım adamları haklı çıkarmam. Çok geçmiş ollsin şimdi anladım hastaneye yetişmek için acele ettin galiba. Sen haklisin bence hakkını aramalisin sonuna kadar.

• Aciz bunlar başka diyecek birsey bulamıyorum
    Kadınların güçsüzlügünden istifade edenlerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...