Memleket ırk din meshep yüzünden sevgilinizden ayrılmak zorunda kaldığınız oldu mu? ya da kavuştunuz mu sevdiğinize?

memleket ırk din meshep yüzünden sevgilinizden ayrılmak zorunda kaldığınız oldu mu? ya da kavuştunuz mu sevdiğinize?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bunu anlamam bizim toplumumuzda bir kız arkadaşım bana meshep in ne dedi bende bilmiyorum demiştim çünkü ailem bana hiç bir zaman ayrıştırmayı ogretmenmis ti 20 yaşındaydım falan alevi değilsin dimi demişti. Bende gıcık oldum evet Aleviyim ne olduki dedim bir daha yazmadı oysa değildim. Ya gidip bir sunnetsiz fransız bir gavura kız verdilermi bizim kızımız Fransa'ya gelin gitti diye boburlenirler öteki yandan alevimisin sunnimisin safimisin Diyarbakırlimisin izmirlimisin abi insan olmak önemli insan iyi bir insan merhametli bir yürek lazım. Benim dusuncem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir durum olması daha farklı sebeplerde daha farklı konularda anlaşamadık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yok önüme geleni si (V) erim affetmem din mezhep ırk anlamam.

0|0
    1|0
  • Eski hatunu test etmek için oyumu hdpye vericem demiştim senden ayrılırım demişti.
    Bende hadi oradan git dedim ✌🏻️

0|0
    1|0
  • sevgiye yüklediğiniz anlamı abartırsanız
    gider olur olmadığı seversiniz

eş önemli tabi lakin duygusal mantık denen birşey var
    e sevdik
    inan bunu eşeklerde başarıyor
    herkeste kalp var

önemli olan mantığada sığması kalp illaki işini yapacaktır

0|0
    0|0
  • insanlar herseyi o insaninin karsiligini beklemek i j yapmitir

0|0
    0|0
  • yaşayış biçiminden reddedildim

0|0
    0|0
  • Din mezhep düşünseniz sevgili yapmazsınız haramın içindesin zaten gerisinin ne önemi var!

0|0
    0|0
  • Faşist değilim Allah şükür , İnsanları artırmaktan Allaha sığınırım

0|0
    0|0
  • Resulullah S. a. v Bügün Yaşasaydı Hanife Şafi Maliki Hanbeli Alevi Sünni Şia
    Kendilere Göre Haram Helal Kıydılar Allah Resülüne İftira ATtılar
    Kuranda Mezhep Yok Alevi Diye Birşey Yok HEpi Faso Fiso Ali Kurana Uyuyordu

0|0
    0|0
  • Bn mezhepten dolayı ayrıldım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dini, mezhebi önemsemem ama siyasi görüşü benden farklı olanları yanıma bile yaklaştırmam bu yüzden de hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...