Olgunlugun yaşla alakası varmıdır?

Olgunlugun yasla alakası yoktur benim için 30 yaşinda çocuk gibi davranani ve çevreyi rahatsiz edenide gördük 15 yaşinda olgun olanida

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiçbir alakası yok, yaşlı teyzeler genç kızlarla sidik yarışına girer, yaşlı amcalar utanmadan genç kızlara asılır. Günlük hayatta bu tarz olaylarla o kadar çok karşılaşıyorum hiç yaşına uygun davranan insan yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• olgunluk kişinin yaşamışlıgı ve tecrübesiyle dogru orantılıdır aynı zamanda etrafındaki ailesinin korumacılıgıylada ters orantılıdır

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tecrübeler daha da önemlidir olgunlukta.. Ne kadar acı cekmisse o kadar olgunlaşmıştır bir insan.. Ve acılara gülmeyi öğrenir zamanla.. Hayat ona bunu öğretmiştir çünkü..

0|1
    0|0
  • Alakası yok 5 yaşındaki bir çocuk 55 yaşındaki bir insandan daha olgun 55 yaşındaki bir insan 5 yaşındaki bir çocuk dan daha çocuk olabilir kişilik meselesi

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum

0|1
    0|0
  • Olgunluk yaşadıklarınla ve ailenin yetiştirmesi ile alakalı

0|1
    0|0
  • tecrubeyle alakali bir sey

0|1
    0|0
  • Yaşla alakası yok nice adamlar var 30 yaşına gelmiş çocuk gibi davranıyor insanın karakterinden gelir olgunluk

0|1
    0|0
  • Evet yoktur ama yinede bir olgunluk olur yas ilerledikce tecrübeden

0|1
    0|0
  • Hyr yasanmisliklar la alakasi var tabi fitrat da

0|1
    0|0
  • kime göre neye göre olgun yaşla alakası yok tabiki herkes farklıdır :)

0|1
    0|0
  • Yoktur

0|1
    0|0
  • Kesinlikle alakası yok, akıl yaşta değil bastadir demisler

0|1
    0|0
  • Yok tabiki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 15 yasindaki birisi ne kadar olgunca dusunurse dusunsunkararlari herzamanyasina uygundur bu beynin tecrubelerinin az olmasondan kaynaklanan bir durum

0|1
    0|0
  • alakası yokturrr

0|1
    0|0
  • Yoktur

0|1
    0|0
  • yaştan daha fazla yaşadıklarıyla ilgisi var

0|1
    0|0
  • olgunluk = çektiğin sıkıntı X yaş