Hayattan Tat Alamıyorum? Böyle olan var mı?

Hayat bana boş geliyo bazen düşünüyorum. tat alamıyorum sizde oluyo mu?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende almıyorum. Su gibi geçiyor ve istediğim şekilde değil. Daha farklı geçmesini isterdim. Sevdiğim insanla gezmek isterdim. Farklı sosyal faaliyetlere katılmak isterdim. Ama ben ne yapıyorum evde hasta halimle bütlere çalışıyorum. Ne de beni seven var. Evde bütün gün zamanın su gibi geçmesine izin veriyorum. Bana hayata neşe katan hayatıma bahar gibi girecek beni gerçekten seven birine ihtiyacım var ama bana anca yedekte bulunduran karaktersiz biri beni sever. :(

0|0
    0|0
    • Seven çıkar seni bende karakterşiyim ama kimseyle çıkmıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Evet

0|0
    0|0
    • Ara ara mı?

• Ben asosyel biriyim zaten hiç bir zaman hayatın tadına varmayı başaramadım

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu dünyada kalmıyoruz bizler bu dünyadan geçiyoruz. Bu dünyadaki hiçbir şey kalıcı değil fani. Insan hayvan eşya herşey gelip geçici. insan herşeyi yapa yapa artık zevk alamaz oluyor. Çünkü o şeyler nefsani şeyler. Asıl doyurulması gereken şey ruh. Ruhuna bir amaç ver onu fani şeylerden uzaklaştır ebedi bir amaç ver. Onu doyur. O zaman insan ancak dünyanın boş bir yer olmadığının bir amaç için yaratıldığının az çok farkına varabiliyorsun. İnşallah farkında olanlar olmak dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Evet aynen :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...