Sert yapan arkadaşa haddi nasıl bildirilir?

Arkadaşlar bir kurumda ücretli öğretmenlik yapmaktayım, benden yaklaşık 7 yaş büyük bir meslektaşım şakalarda biraz kırıcı olmaya laf sokmaya başladı beni yererken kendini göğe çıkarıyor, bnde buna ismiyle hitap ettim gıcıklandı şimdi biraz soğugum bugün yine laf sokma derdindeydi en son ağzının payını vercem o olacak ama şubatta atanıyrm güzel anılarla ayrılmak istiyorum ne yapmalıyım fikri olan

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mesafe koy.
    Soğuk davran.
    Görmezden gel.
    Karşılık verme.
    Böylesi bolca vardır kamuda..
    Hiç kavga-dövüş gibi şeylere yeltenme...
    Bu seni küçültür.
    İki laf sok geç git en fazla...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şöyle bir durum ; iç dünyasında kendi yetersiz ezik hisseden insanlar başkalarını yerip kendilerini övüp ön plana çıkararak bu yetersizliğini örtmeye çalışır ama dışardan ne kadar aciz göründüklerini bir bilseler ;) derdim o kişinin bulunduğu ve o hareketi yaptığı bir anda :) çünkü bu hayatta en sevmediğim şeydir

0|0
    0|0
    • Güzel fikir de uzun bir cümle daha kısa anlık laf sokacağım bişey olması lazım ve kendimi savunma konusunda biraz pasif miyim ne :/

• Tarih öğretmeni misiniz

• Yok matematik :)

• Saygıniz bozma, yaptigi sebekliklere gülme ve tavrını belli et. Soğuk davranmaya devam :)
    Öyle kalıbının adamı olmayan, karakteri oturmamış insanlardan Allah hepimizi uzak etsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sende sert yap en fazla dayak yersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...